iphone 7 kamera arzası ve tamiri-iphone 7 ekran değişimi fiyatı 149 tl

Apple’nin son çıkan telefonlardan biri olan iphone 7 kamera arızası ve telefonun tüm sorunları maksimum 20 dakikada göz önünde halledilmektedir. Göz önünde yapılan tüm işlemler sayesinde gönül rahatlığı ile tüm her şeye şahit olacaksınız.

iPhone 7 Kamera değişimi ve arızası

iphone 7 kamera kalitesi ne kadar iyi olduğunu burada anlatmaya gerek yok sanırım. Olası kaza sonucu iPhone 7 Kamera arızası içimiz yansa da kaza işte herkes için. bir akıllı telefonda ön önemli özellik kameradır.

Kırık bir iPhone 7 ekran değişimi

Kırık bir iphone 7 kamerası ile kullanmak istemez . kırık bir iphone 7 ekran ve bozuk bir iphone 7 kamara ile dolaşmak istemiyorsanız telefonunuzu  IPhone  7 ekran değişimi ve iphone 7 cep telefonu konusunda uzman teknisyenlere getirin. Kısa bir süre içresinde tekrar telefonunuzu kullanmanızı sağlayacağımıza emin olabilirsiniz.

iPhone 7 cep telefonumun Kamerası bozuldu ?

Bir çok insanın iPhone 7 kamera arzası ile karşı karşıya kaldığını biliyoruz. En ufak bir kaza sonucu elinizde düşen iphone 7 cep telefunun bariz hasara neden olur. Çok sevdğiniz iphone 7 telefonunuzun kamerasında arıza oluşup sizin canınızı sıkılmasına neden olur. eğer IPhone 7 cep telefonunuzun arka veya ön kamera ile sorun yaşıyorsanız,kadıköy cep dünyası acil ekran değişimi servisine getirip bu duruma son verebilirsiniz.

IPhone 7 Kameram bozuldu ne yapmalıyım

IPhone 7’nizi cep telefonunuzu bir cep telefonu tamir servisine göndermeden önce, aşağıda yazdığım bir kaç yöntemi denemenizi tavsiye ederim. İlk önce telefonunuzun on of ve ses tuşlarına beraber basın Başlamak için ana ekranda değilse, bunu iki kez yapmanız gerekir. iphone logosu geldiğinde, on of tuşu ve ana tuşlarını serbest bırakabilirsiniz.

IPhone 7 cep telefonu tamiri arıyorsanız getirin biz yapalım

Yukarıda yazdıklarımı deneyip ve hala kameranız çalışmıyor ise sizin en iyi cep telefonu tamir servisi olan kadıköy cep dünyası gibi bu sorunları gidermek için kendine bir görev edinmiş uzman ve profesyonel teknisyenimize getirip en kısa süre içerisinde iphone 7 kamera tamirini yapıp size teslim etmesini sağlamaktır .

iphone 7 cep telefonu arızası  ve tamiri

Kadıköy de IPhone 7 teknik servis arıyorsanız doğru yerde doğru makaleyi okuyorsunuz. 17 yıldır kadıköy de cep telefonu tamiri ve cep telefonu ikinci el alım satımı en güvenilir şekilde yapan firma olarak google ilk sırada bulunan kadıköy cep dünyası yaklaşık 10 yıldır Kadıköy de apple tamir servisi en güvenilir şekilde veren firama olarak yine göze çarpıyor.

Apple nın son gözdelerinden olan iphone 7 ve IPhone 7 plus tamiri konusunda en iyi cep telefonu teknik servis hizmeti veren kadıköy cep dünyası şimdi ekran değişim fiyatlarındaki indirimle piyasada yerini daha da sağlamlaştırdık.

Kadıköy iphone 7 ekran değişimi fiyatları

iphone 7 ekran değişimi fiyatı 149

iphone 7 plus ekran değişimi ve tamir fiyatı 149 tl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.