iPhone Ön Cam Değişimi

iPhone telefon kullanıcılarının ve diğer akıllı telefon kullanıcılarının karşılaştığı en büyük sorunlardan biride ekran sorunları ya da dokunmatiğinin çalışmamasıdır.

iPhone ön cam değişimi kadıköy

iPhone kullanıcıları çoğu zaman sadece iphone ön cam değişimi yapmanın daha uygun olduğunu düşünürler; fakat dokunmatik performansının eskisi gibi olup olamayacağı hakkında bir  kaygı duymazlar. Oysa sadece cam değişimi yapmanın telefona zarar verdiği ve hatta büyük masrafların çıktığını yılların verdiği tecrübe ile daha iyi anlıyoruz.

İphone Ön Cam Değişimi Yapmanın Zararları

İphone Ön cam değişimi yapmak için ekran yüksek ısıya maruz bırakılmak zorundadır. Yüksek ısı kullanmadan camı ekrandan ayırmak mümkün değildir. Bun işlem yapıldıktan sonra cam ekrandan sökülür ve yerine kalitesi muamma olan bir cam takılır.Bu yeni camın elbette eskisi gibi olması beklenemez. Bunun dışında yüksek ısıya maruz kalan ekranda piksel hatası olmaktadır.Ekranlarınızda büyük sarı lekeler ve kör noktalar vuku bulur. Ön cam değişimine ücret ödeyip boşu boşuna tekrardan ekran değişimi yaptırmak zorunda kalacağınızdan dolayı hem zaman kaybı hem maddi kayıp olmasın diye sizlere ön cam değişimi yapmanızı tavsiye etmiyoruz.

iphone cam değişimi

Ayrıca yeni camı ekrana yapıştırmak için bir takım yapıştırıcılar kullanılmakatadr. Bu kullanılan yapıştırıcı maddeler daha sonra telefonunuzun içine akabilmekte ve entegrelerde aksaklıklara sebebiyet vermektedir. böylelikle masrafınız birken iki olabilir. Biz Kadıköy Cep Dünyası olarak müşterilimize iphone ön cam değişimi yapmayı tavsiye etmiyoruz. iPhone ön cam değişimi fiyati ile iphone ekran değişimi fiyatı arsında büyük bir fark yoktur.

İphone Ekran Değişimi Yapmanın Faydaları

  • Ekran değişimi işlemi yapılırken yüksek ısı kullanılmaz.
  • Yapışkan madde kullanılmaz.
  • Ekran komple değiştirilir.
  • iPhone ekran değişimi yapılan telefona 6 garanti verilir.
  • Bir adet ekran koruyucu hediye edilir.

Sizin de iphone ön cam değişimi yapmak gibi bir niyetiniz varsa biraz daha araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz. İPhone ekran değişmi yapmanın daha kullanışlı ve uzun ömürlü olmasının yanı sıra daha büyük problemlere sebebiyet vermez. 

Ayrıntılı bilgi İçin bizi arayabilirsiniz: 0552 356 7272

Diğer Web sitemizi de ziyaret edebilirsiniz ► iPhone Ön Cam Değişimi


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/cepekran/public_html/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.