Telefon Ekranında Mürekkep Dağılması Sorununun Çözümü  

samsung mürekkep akması

Merhabalar Kadıköy Cep Dünyası uzman teknisyenleri olarak telefon ekranında mürekkep dağılması sorununa dair bilgilendirmelerde bulunacağız. Ayrıca telefon ekranında morluk nasıl geçer bunun bir çözümü var mı detaylı bir şekilde buradan aktaracağız… 

Telefon Ekranında Mürekkep Dağılması Sorununun Çözümü

Samsung mürekkep dağılması çözümü

Telefonun ekran mürekkebi aktı bu sorun neyden kaynaklanıyor? diye soruyorsanız hemen söyleyelim. Telefonunuzu büyük bir ihtimalle düşürdünüz veya telefonunuza cebinizde farkında olmadan baskı uyguladınız. 

Telefonun ekranında mürekkep dağılması sorununun bir başka nedeni de işinin ehli olmayan ve müşteri memnuniyetinden çok cebinizdeki paraya odaklanan teknik servislerde telefonunuzun tamirini yaptırmanızdır. 

Müşteri memnuniyetinden çok paranızda gözü olan teknik servis firmaları sizlere mürekkep akması sorununu ön cam değiştirilip çözebileceklerini iddia etmektedirler. Oysa yapılan sadece ön cam değişimi 1 veya 2 haftalık kullanım sonrasında telefon ekranında mürekkep dağılması sorununu tekrar yaşamanıza neden olmaktadır. 

Sorunu Uzman Teknisyenler İle Komple Ekran Değişimi Yaparak Çözebilirsiniz 

Telefon ekranında morluk nasıl geçer? sorusunu soran müşterilerimize komple ekran değişimi yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Komple bir şekilde yapılan ekran değişimi sonrasında telefon ekran mürekkebi aktı gibi sorunlarla kesinlikle uğraşmazsınız. 

Kadıköy Cep Dünyası

20 Dakika içerisinde gözünüzün önünde yapılan ekran değişimleri orijinal veya orijinale en yakın parçalar ile ve tamamen alanında uzman olan yıllardır bu alanda dirsek çürütmüş personeller ile yapılmaktadır. 

Ekran Değişimleri komple bir şekilde yapılır yani iç ekran, dokunmatik ekran ve ön cam tamamen değiştirilir bu sayede herhangi bir şekilde telefon ekranında mürekkep dağılması sorununu yaşamazsınız. 

telefon mürekkep dağılması

30 TL Değerindeki Kırılmaz Cam Hediyesi 

Ticari kaygıdan önce müşteri memnuniyetine önem veren Kadıköy Cep Dünyası, yapmış olduğu tüm ekran değişimi hizmetleri sonrasında kırılmaz cam hediye etmektedir. Bu sayede telefon düşmesi sonrasında ekran kırılması ve telefon ekranında mürekkep dağılması sorununun yaşanma riski de bir nebze düşürülmüş olur. 

Kırılmaz cam hediyesinin yanında fiziki olarak mağazaya telefonunu getiremeyecek durumda olan müşterilerini düşünen firmamız çift taraflı ücretsiz kargo avantajını da sunmaktadır. Kargo ile göndermiş olduğunuz telefonunuz aynı gün içinde tamir edilip sizlere gönderilir. 

Ekran değişimi sırasında cihazınıza format işlemi  uygulanmaz. Ekran parlaklık ve çözünürlüğünde herhangi bir sıkıntı yaşanmaz. 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi ile sunulan ekran değişimi hizmetlerini yılın 365 günü Kadıköy Cep Dünyasında uygun fiyat avantajları ile bulabilirsiniz.  

Samsung ekran değişimi fiyat bilgisine ulaşmak için : Samsung ekran değişimi

Telefon Ekranında Mürekkep Dağılması Sorununun Çözümü  ” te bir düşünce

  1. mustafa diyor ki:

    Merhabalar, yazıları okudum eğer gerçekten bu şekilde çalışıyor iseniz gerçekten tebrik ederim,ben Ankara dan yazıyorum benim bulunduğum noktayada sizin gibi cep dünyası gerçekten lazım,hem vatandaşın hem de sizin yüzünüz gerçekten güler..Ama kargo işine gelince Ankara’dan İstanbul’a pek samimi gelmedi,aynı gün içinde sanki F-16 lamı gidecek kargo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.