Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi Fiyatı 249 TL

Huawei-Mate-10-Lite-Ekran-Degisimi

Google’de en çok yorum alan Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi İstanbul Teknik Servis firması olarak sizlere gözünüzün önünde değiştiriyoruz. Sadece 20 dakika içerisinde ekran değişimi hizmetleri sunmaktayız. 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi ile sunulan Huawei Mate 10 Lite ekran değişimi fiyatı sadece 300 TL’dir.

Gözünüzün Önünde Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi Fiyatı 249TL!

20 dakikada gözünüzün önünde yapılan Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi hizmetlerimiz sayesinde zamandan ve paradan ciddi tasarruflar sağlayabileceksiniz. Huawei sertifikasına sahip uzman teknisyenlerimiz 6 ay yedek parça garantisi ile ekran değişimi hizmetleri vermektedir.

İç ekran, dokunmatik panel ve ön cam tamamen değiştirilerek yapılan Huawei ekran değişimi sonrasında cihazınızı ilk günkü verimlilik ile kullanabilme imkanına erişebileceksiniz.

Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy Cep Dünyasında komple ekran değişimi için verilir firmamız asla sadece ön cam değişimi yapmamaktadır. Bu tür kısa vadeli çözümler ile müşterilerimizi kandırmamak için komple ekran değişimi yapmaktayız.

Neden Ön Cam Değişimi Yapmıyoruz?

Ön cam değişimi sırasında yüksek ısı uygulanır. Ön cama uygulanan bu yüksek ısı sonucunda ön camda bulunan yapışkanlar ekrana akar aynı zamanda yüksek ısıdan dolayı ön cam ile iç ekran ve dokunmatik panel arasındaki bağlantılar zarar görür. Tüm bunların sonucunda da ekranda mürekkeplenme ve dokunmatik hassasiyetinde zayıflama sorunları meydana gelir. Yaşanan bu sorunlar kısa sürede fark edilmediği için cebinizdeki parayı alma derdinde dolan birçok teknik servis ön cam değişimini yapmakta oysa kısa bir süre kullanım sonrasında ekstra maliyetlere maruz kalmaktasınız.

AA Plus Kalitesindeki Yedek Parçalar İle Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası personelleri olarak kaliteden asla taviz vermemekteyiz. Bu amaçla tüm Huawei markalı cihazların ekran değişimlerini AA Plus kalitesindeki parçalar ile yapıyoruz. Yani orijinale en yakın yedek parçalar ile değişim yaparak cihazınızı ilk aldığınız günkü kadar verimli kullanabilmenize olanak sağlıyoruz.

Bilgilerim Silinir Mi?

Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi Kadıköy Cep Dünyası Huawei sertifikalı uzman teknisyenler tarafından yapılmaktadır. İşinin uzmanı olan bu teknisyenlerimiz ekran değişimi sırasında format işlemi uygulamaz hatta gerekli durumlarda cihazınızda ki verileri yedekler. Bu sayede iş ve sosyal yaşantınız için kritik öneme sahip olan belgeleriniz, fotoğraflarınız ve videolarınız asla kaybolmaz.

Size özel Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi Fiyatı almak ve Kadıköy Cep Dünyası uzman personellerinden hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.