Garantili iPhone Ekran Değişimi Kadıköy

Garantili iphone ekran değişimi

Uzman ekibi sayesinde 20 dakikada iphone ekran değişimi yapılıp siz değerli müşerilerimize teslim edilir. Bu makalemizde ekran değişimini ve iphone ekran değişimi fiyat listesini açıklayıp detaylı bilgiler ile sizleri bilgilendireceğiz. yalnızca ekran değişimi yapmamaktayız batarya değişimi , şarj söketi değişimi , kulaklık mikrofon değişimi , wifi arızası gibi arızalara çözüm bulma noktasında sizlere yardımcı olmaktayız.

Garantili İphone Ekran Değişimi ve Tamiri

Servisimizde iphone ekran değişimi ile beraber iphone tamiri konusunda uzman teknisyenlerimiz iphone da sıkça belirlenen iphone şarj söketi tamiri sorunu , iphone wifi çekmeme sorunu , iphone görüntü entegre tamiri ve iphone reset atma sorunu çözümü ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
İphone tamir servisi olarak iş yerimizde yapılan bütün işlemler servisimizce garantili olup garanti süresi 6 aydır. tüm bu ekran değişimi süreci yalnızca 20 dakikakdır 20 dakikada oturduğunuz yerden hep ekran değişimini izleyip hemde keyif ile çayınızı yudumlaya bilirisiniz.

Göz önünde İphone Ekran Değişimi

Kadıköy de teknik servisimize gelip ekran değişimini canlı olarak şeffaf çalışma ortamında izleme fırsatına sahipsiniz. Bu sayede müşterilerimiz güven problemi acaba mesajlarım okunuyor mu parçalarım değiştiriliyor mu gibi sorularla karşı karşıya kalmayacaktır. iphone ekran değişimi teknik servisimizde maksimum 20 dakikada tamir edildikten sonra telefon sahibine verilir. Ekran Değişim işlemi bittikten sonra telefon sahibine bir adet ekran koruyucu ekrana monte edilip hediye edilir . Uygun fiyata ekran değişimi aynı zamanda hem uygun fiyata hem en kaliteli ekran değişimi yaparak müşterilerimizin memnun ayrılmasına vesile oluyoruz.

Garantili Ekran Değişimi Yapan Servis

Garantili ekran değişimi yapan kadıköy ekran değişimi servisimiz 6 aylık garanti ve hızlı ekran değişimi ile müşterilerimizi fazlası ile memnun etmektedir. İphone ekran değişiminin aşamaları ise ilk önce iPhone ekran değişimi yapılacak telefon test edilir başka sorun varsa onlara bakılır ardından ise başka sorunu yoksa ekran değişimi eski ekran sökülür ve içindeki partüküller temizlenir . Ardından ekran değişimi işlemi büyük bir titizlik ile teknisyenlerimiz tarafından büyük bir dikkat ile yeni ekran takılır. Yeni ekran takıldıktan sonra test edilir test başarılı geçtikten sonra siz müşterilerimizde denedikten sonra tekrardan uzman kontrolünden geçtikten sonra müşterimize teslim edilir.

GÜNCEL Garantili İphone Ekran Değişimi Fiyat Listesi 2018-2019

İphone 5 ekran değişimi 109 TL
iphone 5s ekran değişimi 109 TL
iphone 6 ekran değişimi 139 TL
iphone 6s ekran değişimi 169 TL
iphone 7 ekran değişimi 199 TL
iphone 7 plus ekran değişimi 249 TL

 

Servisimiz hakkında yapılan ve türkiyede en çok yorum alan teknik servisine gelen mesajları okumak için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.