iPhone 6 Ekran Değişimi ve Fiyatı

iPhone 6 ekran değişimi kadıköy

iPhone 6 ekran değişimi fiyatı aslında son zamanlarda pek çok iPhone kullanıcısı tarafından arama motorların aratılan sorgulardan biri olarak karşımıza çıkar. İphone 6 Ekran Değişimi Fiyatı 139 TL ve aynı zamanda Cep Telefonu Ekran Tamiri Yapan İphone Ekran Değişimi Servisi Olarak Zirvedeyiz.Farklı nedenlere bağlı olarak kullanıcıların ekranlarında sorun yaşadığı gözlenmekte ve bunun ardından fiyat araştırmaları yaptıkları görülmektedir.

iPhone 6 Ekran Değişimi Fiyatı 2019

Geniş bir perspektiften baktığımızda iPhone 6 ekran değişimi oldukça uygun fiyatlarda değiştirilir. Ekonomik anlamda kullanıcıyı zorlamayan ekran değişimi lerini sonrası telefon ekranı orijinalinden farksız olur ve ekran değişimi yapıldığını bilmeyen birinin anlaması oldukça güçtür. Bu nedenle değişim sonrası telefon görüntüsünde herhangi bir farklılık olacağını düşünmeye bile gerek yoktur. Önemli olan tamirin daha doğrusu montajın doğru yapılması ve hiçbir şekilde ekranın oturtulduğu panel üzerinde boşluk bırakılmamasıdır. Bu şekilde gerçekleştirilen uygulamalar ekranı orijinalinden farksız yapar.

iPhone 6 çeşitli teknoloji sektöründeki pazarı öncü yaklaşımları ve çeşitli girişimleri ile yönlendirebilen elektronik cihazlar arasındadır. Geliştirilen teknolojilerin cihazlar üzerine aktarılması ile doğmuş olan iPhone 6 modeli de kullanıcıları için birçok özelliğin yanında yenilikler ile gelmiştir.

iPhone 6’nın Bilinmeyen Özellikleri

Şarj Hızı: iPhone 6 şarj edilirken eğer “uçak modu” devreye alınırsa bu cihazın daha hızlı ve etkin bir şekilde şarj olmasını sağlayacaktır.

Çocuk Kilidi: Çocuk sahibi bireylerin çocukları iPhone ile oynarken yanlış bir yere basmamaları için kullanılabilen kişiselleştirilebilir çocuk kilidi mevcuttur. iPhone 6 kullanıcılarının seçilen uygulamayı aktif ederek tek bir uygulamada hareket imkanı veren özelliği oldukça işe yaramaktadır.

Bluetooth klavye: iPhone 6 her türlü bluetooth klavye kullanımına izin vermektedir.

Gece Modu: Gece ya da karanlık yerlerde telefon ışığının göz sağlığını bozmaması için iPhone 6 cihazlarında gece modu aktif edilebilmektedir. Daha koyu bir tema ile karanlıkta gözü rahatsızlığı yaşamadan kullanım deneyimine kavuşulabilir.

iPhone 6 Almalı Mıyım?

Telefon alacak olan bireylerin sormuş olduğu “iPhone 6 almalı mıyım?” sorusu, en çok karşılaşılan sorular arasındadır. Piyasaya çıkışının üzerinden bir miktar vakit geçmiş olsa dahi iPhone 6 hala sınıfının en iyi telefon modelleri arasında gösterilebilir.

Neden iPhone 6 Alınmalıdır?

Her sürümünde getirmiş olduğu teknolojik gelişmeler ile bilinen iPhone’un tercih edilmesi için pek çok sebep bulunmaktadır.

  • iPhone için çıkan uygulamaların kalitesi ve işlevselliği
  • İçerisindeki elektronik elemanlar kadar, dış yüzeyinde de kaliteli malzeme kullanılan iPhone 6, üstün tutuş imkanı sağlamaktadır.
  • iPhone ürünlerinin bir çok akıllı ev ürünleri ile birlikte kullanılabilme olanağı bulunmaktadır.
  • Kamera kalitesi bakımından pek çok telefon markasını geride bırakan iPhone, canlı ve detaylı çekimler yapmak için ideal bir cihaz olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. iPhone 6’nın kullanmış olduğu 8 mega piksellik kamera, çeşitli hareket sensörleri ile zenginleştirilmiştir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.