Telefona Su Kaçtı Ne Yapmalıyım

Telefona su kaçtı ne yapmalıyım sorusu, akıllı telefon kullanıcılarının büyük bir kısmı tarafından sorulmaktadır. Elektronik aletlerin su ile temasında sorunlar çok büyük olduğundan kişiler bu sorun ile karşılaşmamak için elinden geleni yapmaktadır. Ancak telefonlarına su kaçan ya da telefonlarını suya düşüren kişilerin hemen hareket etmesi ve gerekli adımları atması gerekmektedir.

İlk olarak telefonlarının su ile temasını kesen kişiler telefonlarını temizlemelidir. Bu aşamada saç kurutma makineleri ya da süpürgeler ile kurutulması çok büyük sakıncalar içermektedir. Bu sebeple kendisi fazla suyu alan kişilerin hemen firmamız ile iletişim kurarak telefonlarını kurtarması gerekmektedir.

Su Kaçmış Olan Telefonları Nasıl Onarıyoruz?

Telefona su kaçtı ne yapmalıyım sorusuyla firmamıza yüzlerce farklı kişi başvuruda bulunurken firmamız bu sorunları çok kısa bir sürede çözebilmektedir. Firmamıza yapılan başvurular sonrasında hemen harekete geçen ekiplerimiz telefonları kurtarmak için gerekli adımları atmaktadır.

  • Firmamızın çalışanları telefonların tüm parçalarını ayırarak hepsini aynı ayrı silmektedir.
  • Silme işlemlerinde özel pamuklu çubuklar ve bezler kullanılmaktadır.
  • Tüm parçalar muntazam bir şekilde kurutulduktan sonra telefon tekrar toplanmaktadır.
  • Toplanan telefon çalıştırılarak sorunları irdelenmektedir.
  • Herhangi bir problemle karşılaşılmaması durumunda telefonlar sahiplerine teslim edilmektedir.

Telefonlara su kaçtığında bu şekilde bir yol izleyen firmamız, sürekli olarak insanları yeni bir telefon alma derdinden kurtartmaktadır. Eğer kişiler bu yolları tercih etmeyip kendileri sorunu çözmeye çalışırlarsa sonuç tam hüsran olabilmektedir. Telefonlarını kurtarsalar dahi kronik arızalar ortaya çıkacaktır.

Su Kaçmış Telefonlarda 6 Ay İşçilik ve Malzeme Garantisi

Su kaçtığı için telefonlarını bizlere getirerek teslim eden kişilere firmamız tarafından garanti sunulmaktadır. Eğer suya çok fazla maruz kalması sebebiyle telefonun herhangi bir parçasında bozulmalar varsa firmamız tarafından bu parçalar değiştirilmektedir.

Sizlerin de onayı alınarak gerçekleştirilen bu işlemler sonrasında firmamız tarafından sizlere 6 ay boyunca garanti sunulmaktadır. Kullanıcı hatası olmadığı sürece firmamız tarafından eklenen parçalar hizmetlerine muhteşem bir şekilde devam edecektir. Firmamız, telefona su kaçma probleminin çözümünde ilk aşamadan son aşamaya kadar ayrıcalıklı bir hizmet vererek müşterilerini memnun etmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.