Telefonum Kapandı Açılmıyor Şarj Olmuyor Samsung

Samsung telefonunuz birden kapandı ve tekrar açılmıyorsa, hatta bunun üzerine bir de şarj olmuyorsa hemen panik yapmayın ve sizlere sunacağımız çözüm yollarını sırasıyla deneyin. Genelde internet üzerinde yer alan çeşitli platformlarda samsung telefon açılmıyor şarj olmuyor gibi şikâyetlerle karşı karşıya kaldığımız son zamanlarda, bu tür sorunlar yaşayan Samsung model telefon kullanıcılarının çoğunlukta olduğunu söylemek mümkündür. Ancak birtakım çözüm yöntemleri denenerek yaşanan sorunu üstesinden gelinebilir.

Telefonum kapandı açılmıyor şarj olmuyor Samsung model telefonların kullanıcılara sık yaşattığı sorunlardan biridir. Telefon bir anda herhangi bir belirti göstermeden kendini kapatır ve tekrar açılmak istendiğinde adeta tepki vermez. Hatta şarjı bittiği düşünülerek şarja takılır ancak şarj da olmaz ve bu ciddi bir sorun olabileceğini düşündürür. Böyle bir durum karşısında kullanıcıların sorunu çözmek için çeşitli yollar denemesi yerinde olacaktır.

Samsung Telefonum Kapandı Açılmıyor Şarj Olmuyor Çözümü

Samsung telefonunuz birden kapanırsa ve açmaya çalıştığınızda hiçbir belirti göstermezse bu konuda birtakım çözüm yollarına başvurmanız gerekebilir. Hatta telefonunuzun şarj olmadığı durumlarda hemen endişeye kapılmamalı ve sizlere sunacağımız çözüm yöntemlerini denemelisiniz. Şimdi bu çözüm yollarını daha yakından inceleyelim.

  • Telefonunuz açılmadığında ve şarj almadığında öncelik güç düğmesine 5 – 7 saniye aralığında basılı tutun. Eğer ekrana yeniden başat simgesi gelmezse 30 saniye kadar basılı tutun ve telefonun yeniden başlamasını bekleyin.
  • Telefonunuz ile birlikte verilen şarj cihazı ve kablosunu telefona takın. Şarj cihazı ve kablosunun çalıştığından emin olmak için başka bir telefonda deneyin.
  • Telefonda şarj giriş bağlantısının olduğu bölümde toz ya da kir varsa temizleyin.
  • Telefonunuzu şarja taktığınızda eğer ekranda kırmızı ışık yanıp sönüyorsa bu yeterli güç olmadığını ifade eder. Bu nedenle telefon en az 30 dakika kadar şarjda kalmalıdır.

Eğer bunlara rağmen telefon hala kendine gelmiyorsa yapılması gereken profesyonel bir yardım almaktır. Firmamız şarjı bitti telefon kapandı açılmıyor gibi sorunların giderilmesinde hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Siz de firmamıza gelebilir ve yaşadığınız bu sorunu kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz.

 

Henüz Değerlendirme Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir