Telefon Numaramı Nasıl Gizlerim?

Telefon Numaramı Nasıl Gizlerim; Telefonunuzda kendi numaranızı gizlemek istiyorsanız, birkaç basit yöntem ile bunu başarabilir ve aramalarınızda numaranızın karşı taraftan görünmesini engelleyebilirsiniz. Üstelik kullandığınız operatör fark etmeden bunun yapabilirsiniz. Numara gizleme Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell aboneleri için uygulanabilen ve kolayca gerçekleştirilebilen bir işlemdir.

Arama Yaparken Numaramı Nasıl Gizlerim?

Telefon numaramı nasıl gizlerim? sorusunun herkes tarafından merak edildiği bir gerçektir. Eğer siz de birçok abone gibi arama yaparken numaramı nasıl gizlerim? diyorsanız, bu konuda sizlere çeşitli teknikler sunmak istiyoruz. Siz de bu teknikler sayesinde numaranızı gizleyebilir ve karşı tarafın arama yaptığınız anda numaranızı görmesini önleyebilirsiniz. Numara gizlemek için ilk yollardan biri #31# tuş kombinasyonunu kullanmaktır. Aramak istediğiniz numaranın hemen başına #31# ekleyerek numaranızı gizleyebilirsiniz. Bunun dışında farklı şekilde de numara gizleme yapmanız mümkündür. Şimdi diğer yöntemlere bakalım.

Numaramı Nasıl Gizlerim Türk Telekom, Vodafone, Türkcell

Hangi operatörü kullanırsanız kullanın, numaranızı gizlemeniz her hâlükârda mümkündür. Çünkü günümüzde pek çok akıllı telefon kendi içerisinde yer alan ayarlardan siz kullanıcılara numara gizleme ve açma özelliği sunar. Bu nedenle telefondan numara gizleme yapmak için hemen aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  • İlk olarak telefonunuzda Ayarlar kısmına giriş yapın.
  • Daha sonra burada yer alan Telefon sekmesini tıklayın.
  • Telefon ayarları içerisinde numara açma ve gizleme özelliğini bulun.
  • Daha önce numaranız açık ise bu seçeneği bir kez tıkladığınızda numara gizleme aktif olacaktır.
  • Aynı şekilde numaranızın görünmesini istediğiniz anlarda ise seçeneği tıklamanız ve deaktif hale getirmeniz yeterlidir.

Bunun dışında isterseniz, kullanmış olduğunuz operatörün online işlemler merkezine de giriş yaparak ilgili bölümde yer alan numara gizleme / açma özelliğini de kullanarak numaranızı gizleyebilirsiniz. Ayrıca online işlemler merkezinden Türkcell özel numara kapama ya da engelleme gibi özellikleri de aktif ederek gizli numaraların sizleri aramasını engelleyebilirsiniz.

Eğer numara gizleme ya da benzeri konularda profesyonel yarım almak içinse hemen bizimle iletişime geçebilir siz müşterileri için telefon arızalarının bakım ve onarımında kaliteli hizmetler sunan firmamıza gelebilirsiniz.

  • Binlerce mutlu müşteri yorumumuza göz atmak ve bize haritadan ulaşmak için Burayı Tıklayın

 

Henüz Değerlendirme Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir