Ekran Değişimi Sonrası Touch İd Çalışmıyor

Ekran Değişimi Sonrası Touch İd Çalışmıyor; Ekran değişimi genel olarak bakıldığında oldukça hassas bir işlemdir. Bu nedenle ekran değişimi sonrasında birtakım sorunlar yaşamamak adına ekran değişimi yaptırılacak firmamın da hassas bir şekilde seçilmesi gerekir. Eğer ekran değişimi gerektiği gibi yapılmazsa ve değişim sırasında bazı hususlara dikkat edilmezse çeşitli sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu sorunların akabinde ise telefonun tamir edilmekten başka bir çaresi kalmaz. Ekran değişimi sonrasında sık yaşanan problemler arasında touch id problemi bulunur. Touch id istenen şekilde çalışmaz ve tepki vermediği durumlardan bile bahsetmek mümkündür. Kullanıcılar ise genelde internet üzerinden iphone 7 plus touch id tamiri gibi aramalar ile çözüme ulaşmaya çalışmakta ve telefonlarında meydana gelen bu sorunu çözme arayışı içine girmektedir.

Ekran Değişimi Sonrası Touch İd Çalışmama Nedenleri Neler Olabilir?

Ekran değişimi sonrası touch id çalışmıyor şeklinde yakınan kullanıcılar ile çok kez karşılaşmış olduğunuzu düşünüyoruz. Genelde yaşanan bu sorun ekran değişimi öncesinde telefonlarda herhangi bir sorun bulunmazken, ekran değişimi sonrasında sıkıntılı bir sürecin yaşanmasına neden olabilmektedir. Özellikle güvenlik açısından kullanıcıların zor durumda kalmasına neden olan touch id problemi, çözülmediği taktirde kullanıcıların telefonlarını güvenlik açısından koruma altına almalarının önüne geçer. Peki, ekran değişimi sonrasında touch id neden çalışmaz? daha yakından bakalım.

  • Erkan değişimi için yan sanayi ekran tercih edilmiş olması
  • Ekran değişimi yapıldığı sırada Home tuşu değişmemiş olması.
  • Değişim yapılırken touch id özelliğine zarar verilmesi
  • Ekran değişiminde birtakım gerekli bağlantıların yapılmamış olması
  • Touch id etkileşimi sırasında parmağın temiz olmaması
  • Parmağın touch id üzerine doğru yerleştirilmemesi

Touch İd Çalışmayan iPhone Tamiri

Sektörde kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile öne çıkan firmamız, ekran değişimi sonrasında yaşanan touch id problemlerinin çözümünde öncü firmalardan biri olarak hizmet vermektedir. Firmamızda iphone 6 touch id tamiri başta olmak üzere tüm iPhone modellerinin touch id tamirinde profesyonel hizmetler sunmaktadır. Siz de hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere yaşadığınız iPhone touh id problemleri konusunda en kısa süre içerisinde yardımcı olalım.

 

Henüz Değerlendirme Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir