Telefondan Önemli Dosyalar Nasıl Geri Getirilir?

Telefondan Önemli Dosyalar Nasıl Geri Getirilir?; Akıllı telefon kullanıcıları bazen isteyerek bazen de yanlışlıkla telefonlarında bulunan video, fotoğraf ya da birtakım dosyaları silebilmektedir. Ancak silinen bu dosyalar aniden lazım olabilmekte ve kullanıcılar sildikleri bu dosyaları nasıl gri getirebileceklerini merak etmektedir. Bazen telefondan silinen fotoğrafları geri getirme kullanıcılar için hayati önem taşır. Böyle olduğunda ise birtakım çözüm yöntemleri ile sildikleri dosyaları geri getirmek için büyük bir çaba sarf ederler.

Telefondan Silinen Dosyaları Geri Getirme Yöntemi

Telefondan önemli dosyalar nasıl geri getirilir? Merak ediyorsunuz değil mi? O halde sizlere bu konuda birtakım bilgiler vermeye ve sildiğiniz dosyaları nasıl geri getireceğinizi anlatmaya çalışalım. Sizlere sunacağımız yöntem ile telefonunuzda sildiğiniz dosyaları ve medyaları geri getirebilir ve bunun yanında uzak geçmişte sildiğiniz dosyaları da kurtarma şansına sahip olabilirsiniz. Ancak burada unutmamanız gereken telefonunuza herhangi bir sıfırlama işlemi yapmamış olmanızdır. Çünkü sıfırlama yamanızdan önceki dosyaları kurtarma şansınız maalesef yoktur.

  • Öncelikle 7 Data Recovery programını bilgisayarınıza kurun.
  • Kurulum yaptıktan sonra programı direkt olarak açmayın.
  • Programı açmadan telefonda “Ayarlar” bölümüne gidin. Burada “Geliştirici seçenekleri” sekmesine girin ve “USB Hata Ayıklama Modu”nu aktifleştirin.
  • Bu modu aktif hale getirdikten hemen sonra programı açın.
  • Açılan ekranda telefonunuz için en uygun kurtarma seçeneğinden birini seçin.
  • Seçimi yapmanızın hemen sonrasında bilgisayarda telefon sürücüsünün bulunduğu bir ekran açılacaktır.
  • Sürücü seçiminin yapılması ile bilgisayar ekranında kurtarılabilecek klasörler listelenecek ve uygun bir alanında seçilmesi ile kurtarma işlemi başlayacaktır.

Telefondan Silinen Dosyaları Geri Getirme de En Doğru Adres

Eğer telefonunuzda silmiş olduğunuz dosyaları geri getirme konusunda sorun yaşıyorsanız ve bunun profesyonel ellerde yapılmasını istiyorsanız, hemen firmamıza gelin ve sizlere alanında uzman çalışanlarımız ile en kısa sürede yardımcı olmaya çalışalım. Siz de bizimle silinen dosyaları geri getirme konusunda her zaman istenen sonuçlara ve telefonlarınızdaki silinmiş dosyaların kolayca geri getirilmesini sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken hemen bizimle iletişime geçmek ve bunun ardından yaşadığınız sorun konusunda yardım istemektir. Sonrasında arkadaşlarımız anında size yardımcım olacak ve yaşadığınız soruna kısa sürede çözüm getirecektir.

 

Henüz Değerlendirme Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir