Ekran Değişimi Sonrası Dokunmatik Sorunu

Ekran Değişimi Sonrası Dokunmatik Sorunu; Ekran değişimi yapılan telefonlarda belirli bir zaman sonra ekran üzerinde birtakım problemler meydana gelir. Bunlar arasında ilk olarak karşımıza çıkan ekranın belirli bir kısmının ya da tamamının tepki vermemesidir. Bunun yanında ekran üzerinde bağımsız hareketler ya da çift tıklama fonksiyonunun çalışmaması gibi durumlarda yine yaşanan problemler arasında yer alır. Hatta kullanıcılardan gelen şikâyetler içerisinde dokunmatik ekranın yarısı çalışmıyor şeklinde bildirimler ön plana çıkar. Dokunmatik sorununun ekran değişiminden sonra meydana gelmesi ekran değişimi sırasında bir sorun yaşandığına işaret eder. Bu da ekranda ortaya çıkan sorunun birtakım nedenleri olduğunu gösterir.

Ekran Değişimi Sonrası Dokunmatik Problemi Neden Olur?

Ekran değişimi sonrası dokunmatik sorunu meydana gelmesinin birtakım nedenleri olduğunu söylemiştik. Sorunun meydana gelmesinde bu nedenler her zaman için etkili olmaktadır. Ekran değişimi sırasında yapılan bir hata daha sonradan ekran da dahil olmak üzere dokunmatik üzerinden birtakım problemlerin meydana gelmesine neden olur. Bu nedenle ekran değişimi yaptırırken tercih edilecek firmanın da iyi araştırılması gerekir. Peki, ekran değişimi sonrasında dokunmatik sorunları neden olur? bunlara bakalım.

  • Ekran değiştirirken yeni ekranın herhangi bir şekilde zarar görmesi
  • Yan sanayi ekran kullanımı
  • Yeni takılan ekranın üretimden kaynaklı hatalı olması
  • Ekran değişiminin uygun bir ortamda yapılmaması nedeniyle ekran ve cam arasına yabancı maddelerin girmesi
  • Ekran dokunmatiğinin çalışmasını sağlayan elektrik kablosunun zarar görmesi
  • Ekran değişimi yapan firmanın değişim sırasında yanlış uygulamalardan bulunması

Telefon Dokunmatik Sorunu Çözümü İçin En Doğru Adres

Siz de ekran değişimi sonrasında telefonunuzun dokunmatik ekranında çeşitli problemler yaşıyorsanız, sizlere konusunda uzman personelleri ve son sistem ekipmanları ile hizmet veren firmamıza gelebilir ve müşteri odaklı çözümlerimize dahil olabilirsiniz. Telefon dokunmatik sorunu çözümü konusunda titiz bir çalışma örneği gösteren firmamız, aynı zamanda siz müşterileri için dokunmatik panel arızalarını oldukça kısa bir süre içerisinde çözüme ulaştırır. Eğer siz de kaliteli ve güvenilir bir hizmet almak ve yaşadığınız sorundan kısa zaman içerisinde kurtulmak istiyorsanız, hemen bizi arayın sizlere anında geniş kapsamlı çözümler sunalım.

 

Henüz Değerlendirme Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir