Cep Telefonumun Ekranı Kırıldı Ne Yapmam Lazım?

Cep telefonumun ekranı kırıldı ne yapmam lazım? Diyorsanız, yapmanız gereken öncelikle yaşadığınız ekran sorunu için kalıcı bir çözüm üretmektir. Ekran kırılmalarında ya da çatlamalarında ise en kalıcı uygulama ekran değişimi olmaktadır. Akıllı telefonlarda neredeyse kronik bir sorun haline gelen ekran problemleri genelde düşme ya da çarpma gibi darbe sonucunda meydana gelir. Bunun dışında ise bazen dokunmatik panelde yaşanan sıkıntılar da aynı şekilde ekranda birtakım sorunların oluşmasına neden olur. Ekranı kırık telefon kullanmak çoğu zaman için kullanıcılara sıkıntılı bir süreç yaşatır. Bunun yanında telefon ekranında istenmedik davranışlar oluşur ve bazen gelen çağrıya bile cevap vermek mümkün olmayabilir. Bu nedenle yaşanan sorunun bir an önce giderilmesi ve telefon ekranının eski haline getirilmesi gerekir.

Cep telefonumun ekranı kırıldı ne yapmam lazım? Sorusuna cevap aradığımız bu yazımızda sizler de yaşadığınız sorunları kısa süre içerisinde çözüme ulaştırabilirsiniz. Kırık ekranlı telefon kullanmak aslında telefonun verimli bir şekilde kullanılmasının önüne geçer. Bu yüzden ekran sorunları için öncelikle yapılması gereken sorunu ortadan kaldırmak ve ekranı normale çevirmektir. Telefon ekranlarında ortaya çıkan bu sorun için yapılması gereken en etkili çözümler arasında ekran değişimi yer alır. Komple ekran değişimi ile telefonun dokunmatik panelinden iç ekranına kadar tüm bölümler değiştirilir. Yapılan değişim ile telefon ekranları eskiden olduğu gibi herhangi bir sorun yaşamadan kullanmak da mümkün olur. Eğer siz de birtakım nedenlere bağlı olarak telefon ekranlarınızda sorun yaşıyorsanız, bu sorunu kalıcı bir şekilde ekran değişimi ile çözebilirsiniz.

Cep Telefonumun Ekranı Kırıldı Çözüm Nedir?

Cep telefonlarında yaşanan kırık ve çatlak gibi durumlarda kalıcı bir çözüm yöntemi arıyorsanız, ekran değişimi hizmetleri ile siz de yaşadığınız bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Ekran problemlerinde en etkili çözümlerden biri olarak karşımıza çıkan ekran değişimi sayesinde telefon ekranlarınızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca ekran problemlerinde bazen dokunmatik çalışmaya devam edebilir ve bu nedenle sadece ön cam değişimi yapmak isteyebilirsiniz, böyle bir durumda yine komple ekran değişiminin tavsiye edildiğini belirtmek isteriz. Ekran kırıldı dokunmatik çalışıyor ise yine de ekran tamamen değiştirilmesi gerekir. Peki, bir ekran değişimi için hangi aşamalar uygulanır? Bunlara bakalım.

  • Erkan değişimi için ortalama süre 15 dakika ile 2 saat arasında değişmektedir.
  • Orijinal ve orijinale yakın ekran seçenekleri ile ekran değişimi yapılır.
  • Bazı firmalar kargo gönderimiyle de ekran değişimi hizmeti sunar.
  • Konusunda uzman ve deneyimli personel kadrosu ile hızlı ve güvenilir bir hizmet verilir.
  • Genel olarak ekran değişimleri parça ve işçilik garantisi ile yapılır.
  • Ekran değişimi firmaya bağlı olarak müşterinin kendi adresinde de yapılmaktadır.
  • Değişim sırasında telefonun diğer aksamlarına zarar verilmemesine dikkat edilir.
  • Ayrıca ekran değişimi sırasında telefonun içerisindeki bilgiler silinmez ve bunun yanında zarar görmez.
  • Aynı sorunun tekrar ortaya çıkmaması için bazı teknik servisler ekran değişimi ardından koruyucu cam desteği hizmeti sunar.

Ekran Kırılması Garantiye Girer Mi?

Telefonlarda meydana gelen ekran problemleri kırık ve çatlaklar da dahil olmak üzere kullanıcı hatası olduğu durumlarda garanti kapsamına alınmaz. Ancak eğer kullanıcıdan kaynaklanan bir sorun yoksa ve ekranda oluşan sorun kullanıcı dışında gelişmiş ise garantili destek hizmeti sunulabilir. Bu yüzden garanti konusunda önemli ekranda oluşan kırık, çatlak ya da dokunmatik panel arızlarının kullanıcı nedeniyle meydana gelmemiş olmasıdır.

Telefonlarda Ekran Kırıkları İçin Ekran Değişimi Hizmetleri

Ekran değişimi konusunda sektörün önde gelen firmalarından biri olarak sizlere kaliteli ve güvenilir hizmetler ile yardımcı olduğumuzu söylemek isteriz. Siz de telefon ekranlarınızda ortaya çıkan kırılma, çatlama ve dokunmatik panel sorunları için bizi tercih edebilirsiniz. Alanında uzman personel kadromuz ile sizlere hızlı ve profesyonel çözümler sunan firmamız, aynı zaman parça ve işçilik garantili çalışır. Bu nedenle bizden hizmet aldığınız her an kendinizi güvence altında hissedebilirsiniz. En uygun fiyat aralıkları ile sizlere ekran değişimi hizmeti veren firmamız sayesinde sadece 15 dakika içerisinde ekran sorunlarınızı giderebilir ve dilerseniz bu hizmeti kendi adresinizde de alabilirsiniz. Sektörde öne çıkan telefon servislerinden biri olarak siz müşterilerimize adreslerinde de hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir