iPhone Ön Cam Değişimi

iPhone ön cam değişimi konusunda detaylı bilgiler vereceğimiz bu yazımızda, sizlere ekranlarda yaşadığınız sorunlar üzerinde yardımcı olmaya çalışacağız. Genel olarak telefon ekranları iç ekran, dokunmatik alan, ön cam ve dış panelden meydana gelir. Böyle bir yapı içerisinde sadece ön cam değişimi yapmak çoğu zaman için tavsiye edilmeyen bir uygulama olur. Çünkü telefonlarda sadece ön cam değişimi yapılması ilerleyen zamanlar istenmedik durumların ön plana çıkmasını sağlar. iPhone modellerinin bazıların çok sık görülen ön cam sorunları nedeniyle telefonların kullanılmaz hala geldiğini söylemekte mümkündür. Özellikle iPhone 6 modelleri birçok kullanıcıya sıkıntılı süreçler yaşatmaktadır. Bu nedenle iphone 6 cam değişimi orijinal gibi başlıklar ile kullanıcıların yaşadıkları ekran sorunu karşısında çözüm aradıklarını belirtmekte fayda vardır.

iPhone ön cam değişimi ile ilgili sizlere belirtmek istediğimiz ilk konu uzman teknisyenler de dahil olmak üzere tavsiye edilmediğidir. Siz de iPhone telefonlarınızın ön camlarında birtakım sorunlar yaşıyorsanız, öncelikle komple ekran değişimi yaptırmanızda her zaman için fayda vardır. Çünkü iphone ön cam değişimi apple tarafından da tavsiye edilmeyen bir durum olarak karşımıza çıkar. Bu nedenle sizler de ilerleyen zamanlarda birtakım ekran problemleri ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız, ekran değişimlerinde bu tür püf noktalara dikkat etmeniz her zaman için sizin yararınıza olacaktır.

iPhone Ön Cam Değişimi Yaptırmak Doğru Mu?

iPhone telefonların kronik sorunlarından biri haline gelen ekran problemleri, çoğu zaman düşme ya da darbe alma gibi durumlara bağlı olarak kendisini gösterir. Yaşanan sorun karşısında ise en kalıcı çözüm yöntemi ekran değişimi olarak karşımıza çıkar. iPhone ön cam değişimi fiyat açısından komple ekran değişimi ile büyük bir farklılık gözetmez. Bu yüzden ön cam değişimi yerine komple ekran değişimi uzman teknisyenler tarafından da tavsiye edilmektedir. Şimdi, iPhone telefonlarda ekran değişimi nasıl yapılır? buna bakalım.

  • Ekran değişimleri için genel olarak 20 dakika yeterli olur. Eğer serviste çok fazla yoğunluk varsa 2 saate kadar uzayabilir.
  • Ekran değişimi orijinal ve orijinale yakın ekran seçenekleri ile yapılır.
  • Bunun yanında parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi hizmetleri verilir. Garanti süresi genelde 6 ay olarak karşımıza çıkar.
  • Müşteri adresinde ekran değişimi yapılabildiği gibi kargo gönderimi ile de yapılabilir. Bunlar servise gelme imkanı olmayan müşteriler için oldukça avantajlı bir hizmettir.
  • Ekran değişimlerinde her zaman alanında uzman ve tecrübeli personeller görev alır.
  • Ekran değişiminin hem öncesinde hem de sonrasında telefonlar asla sıfırlanmaz ve format atılmaz. Bu şekilde telefon içerisindeki tüm bilgiler güvenli bir şekilde saklanmış olur.
  • Değişim yapıldıktan sonra yeni ekran test edilir ve sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olunur.
  • Ekran değişimi sonrası telefon ekranlarına kırılmaz cam koruyucu takılarak telefonlar benzer sorunlara karşı koruma altına alınır.

iPhone Ön Cam Değişimi Garantili Değişir Mi?

iPhone modellerinde ön cam değişimlerinin garantili bir şekilde yapılması için öncelikli husus kullanıcı kaynaklı bir hatanın olmamasıdır. Bu şekilde yapılacak olan tamirat ve onarımlar genelde garanti kapsamında değerlendirilir ve ücrete tabi değildir. Ancak ekran değişiminde sorun kullanıcıya bağlı bir neden dolayı ortay çıkmış ise bu durum garantiye girmez ve ücretli bir tamir ve onarım hizmeti verilir. Bu nedenle garanti konusunda ekran sorununun nasıl oluştuğu kullanıcı kaynaklı bir sorun olup olmadığı ile yakından ilgilidir.

iPhone Ön Cam Değişimi Yerine Komple Ekran Değişimi

Firmamız, siz müşterileri için ön cam değişimi yerine komple ekran değişimi ile hizmet verir. Böylelikle müşterilerinin sonradan sorun yaşamasının önüne geçer ve ekran değişiminde kaliteli bir hizmet vermiş olur. Siz de akıllı telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız tüm problemler için firmamıza gelebilir ve konusunda uzman ve deneyimli kadromuz ile kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Ayrıca firmamız, ekran değişimlerinde son sistem ekipmanlar ile hizmet verir. Parça ve işçilik garantili hizmetleri ile müşterileri için ayrıcalıklı hizmetlerin en doğru adresi olan firmamız, uygun fiyat politikasıyla da dikkat çeker. Ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir bir hizmet almak ve değişimin ardından telefon ekranlarınızı sorunsuz bir şekilde kullanmak için hemen firmamız ile iletişime geçin. Sizlere her anlamda profesyonel hizmetler sunan firmamız ile yaşadığınız ekran problemlerinden bir an önce kurtulabilir ve bizimle kesin çözümler elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir