Telefon Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon ekran değişimi ne kadar sürer? Siz de merak ediyorsanız, ekran değişimi konusunda sizlere sunacağımız bilgilere göz atabilir ve telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları bizimle giderebilirsiniz. Akıllı telefonların ekranlarında ortaya çıkan problemler genelde ekran değişimi ile mümkün olur. Ancak ekran değişimlerinde kullanıcıların merak ettiği konuların başında değişim süresi gelmektedir. Telefon ekranlarında yaşanan sorun nedeniyle yapılan ekran değişimleri bazen günler sürebildiği gibi bazen de birkaç saat içerisinde çözüme ulaştırılır. Böyle bir durumda ise karşımıza ekran değişimi kaç saat sürer? sorusu da çıkabilmektedir. Peki, ekran değişimi süresinde farklılıklar yaşanmasının nedenler nelerdir? bunlara bakalım.

Telefon ekran değişimi ne kadar sürer? Merak edenler için öncelikle firmaların ekran değişimi yapılacak olan telefona ait yeni ekranı ellerinde bulundurmaları gerekir. Çünkü firmaların elinde yeni ekran yoksa bu ekranın tedarik edilme süreci günlere yayılabilir. Böyle bir durumda ise ekran değişimi süreci uzar ve birkaç gün sürebilir. Bunun tam tersi olarak ise eğer değişim yapacak firma elinde yeni ekran varsa değişim sadece dakikalar alabilir. Ekran değişimi sürecinde genel olarak yaşanan bunlar olurken şimdi de ekranı kırılan telefon kaç günde yapılır? sorusunun cevabı için biraz daha detaylara inelim ve sizlere bu konuda geniş çaplı bilgiler vermeye çalışalım.

Akıllı Telefon Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Akıllı telefonlarda çok sık yaşanan problemlerden biri olan ekran kırılması ya da çatlaması telefonların kullanılmaz bir hale gelmesin enden olur. Böyle bir durum karşında ise ekran değişimi yapılması en etkili ve kalıcı çözüm yöntemlerinden biridir. Bu nedenle sizlere ekran değişimleri sırasında nasıl bir hizmet aşaması ortaya çıkar ve ekran değişimi nasıl yapılır? açıklamaya çalışalım.

  • Ekran değişimi hizmetleri serviste herhangi bir yoğunluk olmaması halinde 20 dakika içerisinde halledilir. Yoğunluk durumunda bu süre 2 saate kadar çıkabilir.
  • Her telefon modeli için genelde orijinal ve orijinale yakın ekran seçenekleri ile değişim yapılır.
  • Alanında uzman ve deneyimli personeller ile ekran değişimi gerçekleştirilir. Bu şekilde değişim sırasında telefonların diğer aksamlarına zarar verilmesinin önüne geçilmiş olur.
  • İşçilik ve parça garantili hizmetler de yine firmaların ekran değişimlerinde sunduğu önemli hizmetlerden biri olarak ön plana çıkar.
  • Ekran değişimlerinde her zaman hızlı ve güvenilir çözümler ile hizmet sunulur ve amaç bir an önce ekran değişimi yaparak telefonu kullanıcıya teslim etmektir.
  • Ekran değişimi yapılırken gerek öncesinde gerekse de sonrasında telefona format atılmaz ve telefon sıfırlanmaz. Böylelikle telefon içerisindeki bilgiler her zaman güvende olur.
  • Ekran değişimi gerçekleştirildikten sonra bazı testler ile ekran kontrol edilir ve ekranın düzgün çalıştığından emin olunmasının ardından teslimat gerçekleştirilir.
  • Firmaların ekran değişimi sonrasında kullanıcılara sunduğu kırılmaz cam koruyucu desteği de benzer sorunlara karşı koruma önlemi olması açısından dikkat çekici bir hizmettir.

Telefon Ekran Değişimi

Ekran değişimlerinde garanti konusu oldukça büyük bir öneme sahiptir. Çünkü ücretsiz hizmet almak için garanti kapsamına girmek önemlidir. Garantili telefon tamiri için öncelikle dikkat edilmesi gereken ekranda yaşanan sorunun kullanıcıdan kaynaklanmıyor olması gerekir. Eğer ekranda oluşan arıza kullanıcıya bağlı bir nedenden dolayı meydana gelmiş ise tamir ve onarım garanti kapsamında yapılmaz ve genellikle ücretli olur. Bu nedenle garanti konusunda dikkat edilmesi gereken püf nokta ekran arızasının kullanıcıya bağlı olarak ortaya çıkmamasıdır.

Telefon Ekran Değişimi İçin En Doğru Adres

Ekran değişimi hizmetlerinde sektörün fark yaratan isimlerinden biri olan firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümlerin de en doğru adresidir. Eğer siz de telefon ekranlarınızda çeşitli sorunlar yaşıyorsanız ve ekran değişimi yapmanız gerekiyor ise daha fazla zaman kaybetmeden hemen firmamıza gelin ve profesyonel çapta verdiğimiz hizmetleri daha yakından görün. Parça ve işçilik garantili hizmetlerinin yanı sıra müşteri adresinde dahi ekran değişimi yaptığımızı söylemeden geçmeyelim. Ayrıca firmamız, her zaman konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile ekran değişimi yapmakta ve değişim sırasında telefonların diğer aksamlarına zarar gelmemesi için gereken tüm önemleri almaktadır. Siz de kaliteli ve güvenilir hizmetler içi ekran değişimlerini bizimle yapın ve ilerleyen zamanlarda ekranlarınızda istenmedik sorunlar yaşamayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir