Samsung İç Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer Mi?

Samsung iç ekran kırılması garanti kapsamına girer mi? siz de merak ediyorsanız, ekran değişimi ve içerdiği süreçler hakkında detaylı bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. İç ekranlarda yaşana problemler çoğu zmaan telefonların sağlıklı bir şekilde kullanılmasının önüne geçer. Çünkü ekranda mürekkep dağılması ya da renklenmeler meydana gelir. Telefonun tekrar eski konumuna gelmesi içinse iç içinse iç ekran değişiminin yapılması gerekir. Böyle bir durumda da ilk akla gelen iç ekran garantiye girer mi? sorusu olmaktadır. Çünkü iç ekran değişimlerinin garanti kapsamında yapılması demek ücretsiz bir tamir ve onarım demektir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken telefonda oluşan hatanın garanti kapsamında olup olmadığıdır.

Samsung iç ekran kırılması garanti kapsamına girer mi? sorusuna cevap vermek ve bu konuda sizlere yardımcı olmak için öncelikle garanti sürecinden bahsetmek gerekir. Eğer bir telefonun iç ekranında birtakım sorunlar meydana gelmiş ve telefonda ekran değişimi yapılması gerekiyor ise öncelikle sorunun kullanıcı hatası olmaması gerekir. Yani kullanıcıdan kaynaklı ekran problemlerinde garanti kapsamında hizmet verilmez ve direkt olarak ekranın kendi fiyatı ve yapılan işçiliği toplamı fatura olarak kullanıcılara yansıtılır. Ancak kullanıcı hatası olmadığı durumlarda iç ekran kırılması tamiri garanti kapsamında değerlendirilerek ücretsiz bir şekilde yapılır. Yani burada öncelikli husus kullanıcı hatası olup olmadığına bakılması olarak karşımıza çıkar.

Samsung İç Ekran Kırılması Tamiri Nasıl Olur?

Samsung telefonlarda belirli aralıklar ile iç ekranlarda kırılma ve çatlama gibi durumlar meydana gelir. Hatta telefonların bu sorun nedeniyle kullanılamadığını ve bir an önce ekran değişimi yapılması gerektiğini de söylemek yanlış olmaz. Ekran değişiminde olduğu gibi iç ekran değişimi de oldukça hassas bir işlemdir ve titiz bir çalışma gerektirir. Bu yüzden profesyonel bir destek almak ve telefonun farklı aksamlarına zarar vermemek adına işinde uzman kişiler ile çalışmak önemlidir. Aksi taktirde telefonun diğer donanımlarından biri zarar görebilir ve istenmedik durumlar ortaya çıkabilir. O halde şimdi sizler için Samsung akıllı modellerde iç ekran kırılması nasıl düzeltilir? bunlara daha yakından bakalım ve ekran değişimi süreci nasıl işliyor? anlatmaya çalışalım.

  • Telefonlarda İç ekran değişimleri çoğu zaman 20 dakika içerisinde sonuca ulaştırılır.
  • Ayrıca tüm çalışmalarda alanında uzman ve tecrübeli personeller yer alır.
  • İç ekran değişimi öncesi ve sonrası hiçbir zaman telefonlara format atılmaz ve telefonlar sıfırlanmaz. Bu nedenle telefonlar içerisinde yer alan bilgilerin silinmesi gibi bir durum söz konusu değildir.
  • Ekran değişimlerinde tüm telefon modelleri için orijinal ve orijinale yakın ekran ile hizmet verilir.
  • Ekran değişiminin hemen ardından testler ve kontroller ile birtakım denemeler yapılır. Bu şekilde yeni ekranın sorunsuz bir şekilde çalışıp çalışmadığına bakılır.
  • Pek çok firma iç ekran değişimlerinde parça ve işçilik garantisi ile hizmet verir. Böylelikle kullanıcılar aldıkları hizmet sonrasında belirli bir süre güvence altına alınmış olur.
  • Diğer yandan hem müşteri adresinde hem de kargo gönderimi ile iç ekran değişimi yapılabilir. Servise gelemeyen kullanıcılar için oldukça etkili ve önemli bir hizmet olan bu uygulama ile her an iç ekran değişimi yaptırmak mümkün olur.
  • Kırılmaz cam koruyucusu desteği ise bazı firmaların ekran değişimi sonrasında kullanıcılara sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden biri olmaktadır.

Samsung İç Ekran Kırılması İçin En Doğru Adres

Ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümleri ile öne çıkan firmamız, aynı zamanda iç ekran değişimiyle de müşterilerine hizmet verir. Uzman ve deneyimli kadrosu ve son sistem ekipmanları ile kaliteli işçiliğin ön plana çıktığım firmamız, tüm işlemler oldukça kısa bir süre içerisinde halledilir ve ardından telefon teslim edilir. Bunların yanında müşterilerine parça ve işçilik garantisi ile hizmet vermekte olan firmamız, müşterilerini hizmet sonrasında belirli bir süre güvence altına almış olur. Böylelikle iç ekran değişimi sonrasında benzer sorunlar yaşanmış olsa bile firmamız tekrar ücretsiz destek sunar. Eğer siz de telefon ekranlarınızda çeşitli sorunlar yaşıyorsanız ve iç ekran değişimi artık kaçınılmaz bir hale geldiyse sizleri de firmamıza bekliyoruz. Siz de profesyonel hizmetlerimiz ile telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlardan kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir