iPhone Elmada Kalıyor

iPhone elmada kalıyor sorunu için neler yapabileceğiniz konusunda sizlere yardımcı olacak ve çözüm yolları hakkında bazı bilgiler vermeye çalışacağız. iPhone telefonlar bazı durumlarda elma ekranında kilitli kalır ve açılması için bazı bölümleri atlayamaz. Ayrıca bazen de iphone elma logosu gelip gidiyor gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmak da mümkündür. Son zamanlarda buna benzer sorunlar ile karşılaşana pek çok kullanıcı, yaşadığı sorun karşısında tam olarak ne yapması gerektiğini bilmez ve çeşitli çözüm yolları aramaya başlar. iPhone telefonlarında elma ekranında donmasının nedeni genel olarak yazılım kaynaklıdır. Bu nedenle telefon üzerinde yapılacak birtakım ayarlamalar ile çözüme ulaşmak ve istenen sonuçlar elde etmek mümkündür.

iPhone elmada kalıyor ve bu konuda çözüm yolları arıyorsanız, öncelikle yapmanız gereken bazı hususlar vardır. Elma ekranında donma sorununu kendi çabalarınız ile çözebileceğiniz gibi profesyonel bir yardım alarak da bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Ayrıca iphone elma logosunda kilitlendi sorunu yazılım kaynaklı bir problem olması nedeniyle kullanıcılar kendileri de bu sorunu kolayca çözebilir. Bunun için yapmaları gereken sadece sunduğumuz çözüm yöntemlerini eksiksiz bir şekilde denemek ve sonuçları aha yakından görmektir. Şimdi, elma ekranında donan bir iPhone için yapılması gerekenler arasında hangi uygulamalar yer alır? Bunlara göz atalım.

iPhone Elmada Kalıyor Sorunu İçin Etkili Çözümler

Her iPhone modelinde görülen ancak bazı modellerde çok fazla kendini hissettiren elma ekranında kalma problemi, iPhone 6 ve 7 modellerinin kronik sorunlarından biri haline gelmiştir. Hatta iphone 7 açılmıyor elmada kalıyor ya da iphone 6 elma ekranında kaldı gibi kullanıcı şikayetleri ile pek çok forumda ve sosyal platformda karşılaşmak mümkündür. Elma ekranında donan ve ilerlemeyen iPhone telefonlar için uygulanması gereken bazı çözüm yolları bulunur ve bunlar aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;

  • iPhone telefonların elma ekranında donması durumunda uygulanacak ilk yöntemlerden biri telefonu yeniden başlatılması olmaktadır.
  • Diğer yandan hard reset uygulaması da yine çözüm yolları arasında yer alır. Ayrıca iPhone’a hard reset atılması ile telefon içindeki bilgiler tamamen olduğu gibi kalır ve silinmez. Bu nedenle tereddüt yaşamadan reset işlemi yapılabilir.
  • Kurtarma modu ile elma ekranında kalan ve ilerlemeyen iPhone’lar da yaşanan bu sorundan kurtulabilir. Bu moda geçiş yapılarak daha önceden alınan bir yedek ya da işletim sistemi tekrar yüklenir ve böylelikle telefonun açılması sağlanır.
  • Elma ekranında kalan iPhone telefonlar için uygulanabilecek başka bir çözüm yöntemi de DFU modudur. DFU mod sayesinde iOS işletim sistemi telefona tekrar yüklenir ve sistem sorunsuz bir şekilde çalışması için güncellenmiş olur.
  • iPhone’u fabrika ayarlarına döndürmek ve telefonu sıfırlamak yine etkili yöntemlerden biridir.

iPhone Elmada Kalıyor Sorunu İçin Kurtarma Modu

Eğer siz de iPhone telefonlarınızın açılışında elma ekranında takılı kalma gibi durumlar ile karşı karşıya kalıyorsanız, yapmanız gereken telefonu kurtarma moduna almak ve bunun ardından daha önceden alınmış bir yedeği yüklemektir. Ancak eğer elinizde bir yedek yoksa iOS işletim sistemini de tekrar yükleyebilir ve bu şekilde sorunu giderebilirsiniz. Kurtarma modu sayesinde genel olarak elma ekranında donan iPhone telefonları kendine getirmek ve tekrar eskisi gibi açılmalarını sağlamak mümkün olmaktadır. Bu mod ile çözüm elde etmek için sadece telefonun bu moda geçirilmesi ve yeni bir sistem yüklenmesi yeterlidir.

iPhone Elmada Kalıyor Sorunu İçin Kalıcı Çözümler

Eğer siz de iPhone telefonlarınızda istenmedik durumlar ile karşı karşıya kalıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin. Firmamız, alanında uzman personelleri ve bunun yanında son sistem ekipmanları ile sizlere yardımcı olur. Ayrıca firmamız en uygun fiyat aralıkları ile sizlere hizmet sunar ve bu sayede maliyeti düşük bir tamir ve onarım hizmeti almanızı sağlar. Parça ve işçilik garantili hizmetleri ile öne çıkan firmamız, sizler her zaman güvenceli bir hizmet verir. Tamir ve onarım hizmetinden sonra belirli bire süre kadar sizleri güvence altına alır ve bu sayede benzer sorunlar yaşamanız halinde ücretsiz destek alma imkanını da sizlere sunar. Siz de iPhone telefonlarınızı elmada takılı kalması gibi sorunlar ile karşılaşıyorsanız, hemen firmamıza gelin ve sizlere kısa süre içerisinde yardımcı olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.