Telefon Yere Düştü Açılmıyor

Telefon yere düştü açılmıyor ve siz de çözüm konusunda ne yağmanız gerektiğini bilmiyorsanız, öncelikle sizlere bu konuda birtakım detaylı bilgiler vermek isteriz. Telefonların yere düşmesi çeşitli sorunların ön plana çıkmasına neden olur. Bunların başında ise çoğu zaman ekran problemleri gelir. Ekranda oluşan kırılma ya da çatlamalar, ekran değişimlerini zorunlu hale getirir. Ekran problemlerinin yanı sıra telefon yere düştü ses var görüntü yok ne yapmalıyım? şeklinde sorunların da ortaya çıktığını söylemek mümkündür. Telefonun düşmesi ile ekran tamamen kararabilir ve bunun yanında ses olmasına rağmen ekrana hiçbir şekilde görüntü gelmeyebilir. Bu nedenle yaşanan sorunlar konusunda uzman kişilerden yardım alınması önemli bir husustur.

Telefon yere düştü açılmıyor, ekranda görüntü yok ya da ekran kırıldı gibi sorunlar son zamanlarda çok fazla karşımıza çıkmaktadır. Yere düşen telefonlarda en çok görülen sorunlardan biri telefonum açılmıyor şeklinde gelen şikayetlerdir. Tabi sadece telefonların açılmaması ile kalmayan sorunlar, ekranlarda da çeşitli problemler oluşturur. Ekran kırılmaları ya da çatlaması gibi durumlarda ekran değişimlerini zorunlu hale getirir. Telefon ekranlarında oluşan bu tür sorunların uzman teknisyenler tarafından ele alınmasında fayda vardır. Çünkü akıllı telefonlarda en hassas olan kısımlardan biri ekranlardır ve bu yüzden ekran değişimleri profesyonel yardım alınarak yapılması gerekir.

Telefon Yere Düştü Açılmıyor Nedenleri

Telefonların yere düşmesi çoğu zaman donanım kaynaklı problemlerin meydana gelmesine neden olur. Donanım kaynaklı sorunların çözülmesinde ise alanında uzman teknik servis ekipleri ile çalışmak önemlidir. Çünkü yere düşen telefonlarda parça değişimi ya ekranlarda oluşan sorunlar için ekran değişimi yapılması gerekebilir. Bu tür sorunların çözümünde kullanıcılar kendi çabaları ile çözüme ulaşmaları hem riskli hem de başarı yüzdesi düşük sonuçlar ortaya koyar. Bu nedenle profesyonel bir yardım almak ve kalıcı çözümler elde etmek öncelikli hususlardan biri olarak karşımıza çıkar. Akıllı telefonlar yere düştüklerinde nasıl sorunlar ile karşılaşabilir ve telefonların açılmama nedenleri nelerdir? daha yakından inceleyelim.

  • Anakart ve diğer donanım parçalarında oluşan problemler
  • Telefonda ön cam kırılması ve ya çatlaması
  • Görüntü ya da ses problemleri
  • Ana ekran düğmesi veya ses açma / kapama düğmesi problemleri
  • Telefonun iç ekranında kırılma ya da çatlamaların oluşması
  • Dokunmatik panel problemleri
  • Telefon ekranına kırılma ya da çatlama ile mürekkep akması

Telefonların yere düşmesi sonrasında yukarıdaki edenlere bağlı olarak telefonlar açılmayabilir ya da ekranlarda çeşitli sorunlar ile karşılaşılabilir. Her sorun kendi içerisinde ayrı bir uzmanlık gerektirdiği için ortaya çıkan problemleri uzman kişiler ile çözmek daha etkili olacaktır. Ayrıca kalıcı çözümlerin elde edilmesinde profesyonel ve deneyimli kişilerden yardım alınması önemli bir konumda yer alır. Çünkü kullanıcıların yaşanan sorunları kendi imkanları ile çözmeye çalışması telefonlarda beklenmedik farklı problemlerin ortaya çıkmasına neden olabilir.

Telefon Yere Düştü Ses Var Görüntü Yok Ne Yapabilirim?

Eğer telefon yere düştüyse ve telefonu elinize aldığınızda ses olmasına rağmen görüntü gelmiyor ise ekranda bir sorun meydana gelmiş olabilir. Bu durum çoğu zaman ekran sorunlarında ortaya çıkar ve telefonda ses olmasına rağmen ekrana hiçbir şekilde görüntü gelmez. Hatta bu tür durumlarda telefon düştü ekran siyah şeklinde kullanıcılardan gelen şikayetlerin de olduğunu söylemek mümkündür. Yaşanan bu tür sorunların kaynağında genelde donanım kaynaklı problemler yer alır. Bu yüzden kullanıcıların profesyonel bir yardım almalarında her zaman için yarar vardır.

Telefonun Yere Düşmesi ile Oluşan Sorunlar İçin Bizi Tercih Edin

Telefon arızalarında müşterileri için hızlı ve kalıcı çözümler sunan firmamız, düşme nedeniyle telefonlarda oluşan arızalar konusunda da oldukça önemli bir konumda yer alır. Siz de telefonlarınızda yaşadığınız sorunlar için alanında uzman bir kadro ile çalışmak istiyorsanız, hemen firmamıza gelin ve sizlere anında çözümler sunalım. Parça ve işçilik garantili hizmetleri ile müşterilerimize yardımcı olduğumuzu ve sizleri her zaman güvence altına aldığımızı da belirtmek isteriz. Yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek ve herhangi bir nedenle düşen telefonunuzda oluşan sorun için tamir ve onarım hizmetleri talep etmektir. Firmamız siz müşterileri için her zaman uygun fiyat aralıkları ile tamir ve onarım hizmetleri sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir