iPhone Işık Entegresi Değişimi

iPhone ışık entegresi değişimi genelde ekran ılıklarında sorun yaşayan telefonlar için yapılır. Özellikle iPhone 6 modellerinde sık görülen bu sorun ekran ışığının sönmesine ya da parlaklığının azalmasına neden olur. Merak edenler için iphone 6 ışık entegresi nedir? bu konuda hakkında da biraz bilgi verelim. Işık entegresi iPhone modellerinde ekran ışıklarını seviyesini ayarlayan ve ekranın daha parlak görünmesine olanak sağlayan önemli bir donanım parçasıdır. Bu nedenle iPhone telefonlar için önemli bir donanım parçası olduğunu ve değişmediği taktirde ekranda farklı sorunların çıkmaya devam edeceğini de söylemek mümkündür.

iPhone ışık entegresi değişimi gerektiren durumların başında ekran ışıklarında sönme ve ekran parlaklığını sonuna kadar artırıldığında ekranda oluşan bozulmalar gelmektedir.      Genel olarak sıvı teması, telefonun darbe alması ya da yüksek bir yerden düşmesi ışık entegresinde istenmedik sorunlar ortaya çıkarır. Ayrıca bu sorun genelde iPhone 6 modellerinde görülür ve kullanıcıların sıkıntı yaşamasına neden olur. iPhone 6s plus ekran ışığı sorunu için ise yapılması gereken ışık entegresini tamir etmek ya da değişimini yapmaktır. Kalıcı bir çözüm isteyenler için tavsiye edilen ise ışık entegresinin değişimi olmaktadır. Çünkü ekran ışıklarında oluşan sorunların tam olarak giderilmesi ve tekrar ortaya çıkmaması için donanımın yenisi ile değiştirilmesi önemli bir konumda yer alır.

iPhone Işık Entegresi Değişimi Yaparken Verilen Hizmetler

iPhopne telefonlarda ekran ışıklarının problem çıkarması genelde ışık entegresinin zarar görmesi ile meydana gelir ve bu durumda yapılması gereken ışık entegresinin değiştirilmesi olmaktadır. Tabi hemen akıllara iphone 6 ışık entegresi fiyatı gelir. Çünkü pek duyulmayan bir parça olması nedeniyle kullanıcılar tarafından fiyatlarına tam hakim olunmayan bir parçadır. Işık entegresi fiyatları iPhone telefonların modeline göre değişim gösterir. Bu nedenle fiyatlar konusunda detaylı bilgiler edinmek için model üzerinden değerlendirme yapılabilir. iPhone ışık entegresi değişimi sırasında verilen hizmetler ise şu şekilde karşımıza çıkar;

  • iPhone modellerinde ışık entegresi değişimi ortalama 1 saat içerisinde sonuçlanır. Ancak yoğunluk olması halinde 3 saate kadar uzayabilir.
  • Işık entegresi değişimi alanında uzman ve deneyimli personeller ile geçekleştirilir.
  • Son sistem ekipman ve donanımların kullanılarak yapıldığı ışık entegresi değişimi ile telefonların diğer parçaları zarar görmez ve bunun yanında içerisinde yer alan bilgiler silinmez.
  • Ayrıca iPhone’da ışık entegresi değiştirmek isteyenler kargo gönderimi ile telefonlarını gönderebilir ve entegre değişimi yaptırabilir. Kargo ücretleri ise genelde entegre değişimi yapan firma tarafından ödenir.
  • Bunların yanı sıra ışık entegresi değişimlerinde her zaman orijinal ya da orijinale yakın donanımlar tercih edilir. İki farklı donanım arasında seçim genel olarak müşteri inisifiyatindedir.
  • Her müşteri entegre fiyatları ile ilgili geniş kapsamlı bilgilendirilir ve bu bilgi önceden müşterinin kendisine verilir.
  • Diğer yandan her müşteri firmanın teknik servisine giderek yapılan çalışmaları ve değişim sürecini izleyebilir.
  • Işık entegresinin değişmesinden sonra ise iPhone’larda kontrol ve testler yapıldıktan sonra teslimat gerçekleştirilir.

iPhone Işık Entegresi Değişim Süresi

Genel olarak ışık entegresi için gerekli olan değişim süresi en az 1 saat, en fazla ise 3 saattir. Yoğunluk olması halinde 3 saate kadar çıkabilen değişim süresi bunun tam tersi yoğunluk olmadığı durumlarda ise 1 saat içerisinde çözüme ulaştırılır. Yani teknik servis bünyesinde yapılan ışık entegresi değişimlerinde ortalama 1 ya da 2 saati gözden çıkarmak gerekir. Nadiren olsa da 3 saate kadar bir uzama olduğu durumlarında görüldüğünü söylemek mümkündür.

iPhone Işık Entegresi Değişimi İçin Kalıcı Çözümler

iPhone ışık entegresi değişimi yaptırtmak istiyorsanız ve bunun için kaliteli bir işçilik arıyorsanız, sizleri de firmamıza bekliyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimiz sayesinde ışık entegresi değişimleri hızlı ve pratik bir şekilde yapılır. Ayrıca değişim sırasında telefonlarınız farklı donanımları açısından koruma altına alınır ve içinde yer alan tüm bilgiler güvencemiz altındadır. Bunun yanında parça ve işçilik garantili hizmetler sunan firmamız, tamir ve onarım hizmetleri sonrasında belirli bir süre kadar siz müşterilerine garanti sunar. Piyasa genelinde uygun fiyat aralıkları ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda kaliteli ve profesyonel çözümlerin en doğru adresidir. Siz de hemen firmamıza gelin ve bizimle kalıcı ve etkili çözümler elde edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir