Ekran Yanığı Nasıl Düzeltilir?

Ekran yanığı nasıl düzeltilir? Siz de merak ediyorsanız, birçok kullanıcının başına gelen bu sorun konusunda sizlere çözüm yolları önerebiliriz. Akıllı telefonlarda ekran yanığı olarak bilinen ve diğer adıyla hayalet görüntü olarak karşımıza çıkan ekran sorunları, birçok kullanıcının başına gelen problemlerden biridir. Bunun yanında iphone ekran yanması çözümü ya da Android ekran yanığı çözümü gibi başlıklar ile pek çok forumda karşı karşıya gelmek mümkündür. Ekran açısından ciddi bir problem olarak görülen ekran yanması, çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkar. Bunlar arasında telefon ekranının yanlış kullanımı ya da bir görüntünün ekranda çok uzun süre kalarak ekranı aydınlatan diyotların özelliğini kaybetmesine neden olmasıdır. Özellikle bir görüntünün çok fazla ekranda sabit kalması başlıca nedenler arasında karşımıza çıkar.

Ekran yanığı nasıl düzeltilir? Sorusuna ilk olarak verilebilecek cevaplar arasında Screen Burn-in Tool uygulaması yer alır. Online marketlerden indirebilen bu uygulama ile ekranda meydana gelen yanmaları çözüme ulaştırmak olasıdır. Ancak bu konuda kesin bir şey söylemek yanlış olur. Çünkü uygulama her zaman için işe yaramayabilir. Bunun yanında başka bir çözüm yolu ise ekran değişimi olarak karşımıza çıkar. Ekran değişimi çoğu zaman ekran yanığı giderme etkili sonuçlar ortaya koyar ve komple ekran değişimi yapılarak bu sorundan kurtulmak mümkün olur. Eğer siz de kalıcı ve etkili bir çözüm yolu arıyorsanız, telefonunuzun ekranını değiştirebilir ve yaşadığınız ekran probleminden kolayca kurtulabilirsiniz.

Ekran Yanığı İçin Kesin Çözüm Nedir?

Eğer siz de telefon ekranınızda bir süredir oluşan ekran yanığı konusunda ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız, bu konuda sizlere oldukça etkili bir çözüm yolu sunmak isteriz. Telefon ekranda gölgelenme var ya da ekran yanığı konusunda en etkili çözüm yöntemi ekran değişimi olmaktadır. Değişim sayesinde tamamen yenilenen ekran yanık gibi durumlardan tamamen arındırılır ve bunun yanında pürüzsüz bir görüntü sergiler. Komple erkan değişimi ile telefon ekranlarında oluşan bu sorunu kısa sürede ortadan kaldırmak mümkündür. Şimdi ekran değişimi tam olarak nasıl yapılır? buna bakalım.

  • Ekran değişimi için gerekli olan süre 20 dakika ile 2 saat arasında değişim gösterir.
  • Orijinal ve orijinale yakın ekran seçenekleri ile değişim yapmak mümkündür.
  • Uzman teknisyenler ile yapılan ekran değişimi sırasında oldukça profesyonel bir hizmet sunulur.
  • Tüm işlemler her zaman müşterinin gözü önünde yapılır ve bu şekilde müşterinin içi de rahat eder.
  • Telefonların içinde yer alan bilgilere asla zarar gelmez ve bunun yanında değişim sırasında telefonun diğer donanımlarına da zarar vermemek adına gereken önlemler alınır.
  • Ekran değişimi hizmeti çoğu zaman parça ve işçilik garantili olarak verilir.
  • Değişim tamamlandıktan sonra birtakım testler ve kontrollerin yapılarak ekran değişimi yapılan telefon müşterinin kendisine teslim edilir.

Ekran Yanığı Garanti Kapsamında Tamir Edilir Mi?

Telefon ekranlarında oluşan ekran yanması gibi problemlerin garanti kapsamına girmesi için aranan ilk şart kullanıcı hatası olmamasıdır. Eğer ekran yanması herhangi bir kullanıcı hatasından dolayı meydana gelmiş ise tamir ve onarım hizmeti garanti kapsamında verilmez. Bunun yanında yapılan işlemler karşılığında kullanıcıdan ücret talep edilir. Ancak ekran yanmasının oluşmasında bir kullanıcı hatası yoksa bu durumda garanti devreye girer ve ekran değişimi de başta olmak üzere garanti kapsamında tamir hizmeti verilir. Ayrıca yapılan işlemler için de kullanıcıdan kesinlikle ücret alınmaz.

Ekran Yanığı Sorununa Ekran Değişimi Çözümü

Ekran değişimi hizmetleri veren ve aynı zamanda tüm telefonlar için ekran değişimi yapabilen firmamız, ekran yanığı gibi problemleri hızlı ve güvenilir bir şekilde çözüme ulaştırır. Her zaman konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışan firmamız sayesinde siz de oldukça kısa süre içerisinde ekranlarınızı değiştirebilirsiniz. Yapmanız gereken parça ve işçilik garantili hizmetler sunan ve sizlere ekran değişimi hizmeti ile orijinal bir ekran kullanma imkanı veren firmamıza gelmek kadar kolaydır. Uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimi konusunda profesyonel ve kaliteli çözümleri ile öne çıkan firmamız ile telefon ekranlarınız eski haline geri getirebilirsiniz. Siz de hemen firmamıza ulaşın ve sizlere sunduğumuz ekran yanığı problemleri karşısındaki hizmetlerimizi daha yakından görün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir