Akıllı Cep Telefonu Yere Düştü Açılmıyor Ne Yapmalıyım?

Akıllı cep telefonu yere düştü açılmıyor ne yapmalıyım? diyorsanız, siz de hemen bizimle iletişime geçebilir ve telefonlarınızda oluşan arızaları bizimle çözüme ulaştırabilirsiniz. Akıllı telefonların yere düşmeleri halinde farklı aksam ve donanımlarından zarar gördüklerini söylemek yanlış olmaz. Ancak yere düşme durumlarında ilk olarak ekranda çeşitli sorunlar meydan gelir. Ekran kırılabilir ya da çatlama gibi durumlar oluşabilir. Düşme nedeniyle ekranlarda oluşan arıza, telefon açılsa bile bunun anlaşılmamasına neden olur. Kullanıcıların bu tür durumlar karşısında telefon yere düştü ekranı açılmıyor gibi şikayetler ile sosyal platformlarda ya da forum sitelerinde ön plana çıktığını söylemek mümkündür.

Akıllı cep telefonu yere düştü açılmıyor ne yapmalıyım? konusunda ilk olarak akla gelen ekran olur. Telefon ekranı yere düşmenin şiddetine göre farklı şekilde zarar görebilir. Yere düşme gibi durumlarda telefon düştü ekran siyah ise telefonun tekrar açılıp açılmadığını anlamak için seslerden yararlanmak mümkündür. Eğer ekranda herhangi bir görüntü yoksa ve telefondan ses geliyorsa muhtemel olarak bir ekran arızası ile karşı karşıyasınız demektir. Böyle bir durumda öncelikle yapılması gereken telefon üzerinde herhangi bir işlem yapmadan bir an önce telefonu servise götürmektir. Eğer ekranda oluşan sorun değişim gerekiyorsa telefon ekranının değiştirilmesinde fayda vardır. Aksi taktirde telefonu mevcut ekranı ile kullanmak mümkün olmaz.

Akıllı Cep Telefonu Yere Düştü Açılmıyor Çözümü

Akıllı telefonlar yere düşmesi ile ekran sorunu yaşayabilir. Ekran bazen çatlayabilir ya da tamamen kırılabilir. Hatta ekranda kayma gibi durumların dahi ortaya çıkması mümkündür. Herhâlde siz de zaman zaman akılı telefon kullanıcılarından telefon yere düştü ekran kaydı gibi şikayetler duymuşsunuzdur. Bu yüzden ekranda oluşan problem genelde telefonun nasıl yere düştüğü ile yakından alakalıdır. Akıllı telefon şiddetli ve ters bir şekilde yere düşmüş ise ekranda oldukça ciddi sorunlar meydana gelebilir. Bazen ekran dokunmatiği tamamen çalışmayabilir ya da belli bir kısmı hiçbir şekilde tepki vermeyebilir. Daha kötüsü ise ekranın hiçbir şekilde açılmaması olmaktadır. Bu yüzden akıllı telefon yere düştüğünde görüntü olarak hiçbir belirti göstermiyorsa bir an önce teknik servise ulaşmakta fayda vardır. Peki, telefonun yere düşmesi sonucunda ekran değişimi gerekli olursa bu değişim nasıl yapılır? daha yakından göz atalım.

  • Akıllı telefonlarda ekran değişimi çoğu zaman için 30 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanır. Ancak teknik serviste yoğunluk olması halinde bunu 2 saate kadar çıkarmak mümkündür.
  • Ayrıca teknik servisler her zaman müşterilerine alanında uzman ve deneyimli personel kadrosu ile hizmet verir. Çünkü değişim sırasında telefonların farklı donanımlarına zarar gelmemesi oldukça önemli bir konumda yer alır.
  • Servisler sundukları hizmet karşılığında müşterilerine parça ve işçilik garantili hizmetler sunar. Bu şekilde aynı sorunları ile karşı karşıya kalan müşteriler tekrar servise gelerek aldıkları hizmet karşısında ücretsiz destek alabilir.
  • Akıllı telefonlarda ekran değişimi yapılırken telefon asla sıfırlanmaz ve bunun yanında içince yer alan tüm bilgiler olduğu gibi silinmeden kalır.
  • Ayrıca isteyen müşteriler telefonlarını kargo yolu ile servise yollayarak ekran değişim hizmeti alabilir.
  • Ekran değişimlerinde her zaman son teknoloji ekipman ve donanımlar kullanılarak değişim işlemleri yapılır.

Akıllı Cep Telefonu Yere Düştü Açılmıyor ise Hemen Servisimize Gelin

Siz de yere düşen akıllı telefonlarınızda meydana gelen problemler için bizi tercih edebilir ve yaşadığınız yazılım ve donanım kaynaklı sorunların üstesinden bizimle gelebilirsiniz. Sektör bünyesinde kaliteli ve hızlı çözümleri ile öne çıkan firmamız, tamir ve onarım tamir ve onarım hizmetlerinde her zaman alanında uzman ve deneyimli personel kadrosu bulundurur. Bu şekilde yapılan işlemler sırasında telefonların diğer aksamları hiçbir şekilde zarar görmez ve içinde yer alan bilgiler silinmez. Firmamız, kişisel veri güvenliğinin tam olarak sağlandığı teknik servislerden biridir. Ayrıca firmamızdan aldığınız hizmetler, parça ve işçilik garantisi kapsamında sizlere sunulmaktadır. Böylece aldığınız hizmet sonrasında benzer sorunlar yaşamınız halinde servisimize gelebilir ve yaşadığınız sorun için ücretsiz destek alabilirsiniz. Akıllı telefonunuz yere düştü ve açılmıyorsa daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere sunduğumuz hızlı çözümleri daha yakından görün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir