Xiaomi Mi A1 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi A1 ekran değişimi konusunda kaliteli ve profesyonel bir hizmet almak için siz de bizi tercih edebilir ve ekran sorunlarınızdan kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Günümüzde akıllı telefonların en önemli parçalarından biri ekranlardır. Her geçen yıl ekran teknolojisinin daha da geliştiğini ve üretici firmaların sürekli farklı teknolojiler ile karşımıza çıktığını söylemek yanlış olmaz. Akıllı telefonlarda ekranların ne kadar önemli olduğunu farkında olan firmamız, ekran problemlerinde siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Xiaomi ekran değişimi hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen bir telefon servisi ile çalışmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere komple ekran değişimi yaprak kalıcı çözümler sunalım.

Xiaomi Mi A1 ekran değişimi hizmetlerinde sektörün önde gelen firmalarından biri olarak komple ekran değişimi yaptığımızı belirtmek isteriz. Telefon servisimiz, ekran değişimi hizmetlerinde telefonların iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panelden oluşan tüm ekran parçalarında değişim yapar. Bunun nedeni sonradan ortaya çıkacak bazı ekran sorunlarının önüne geçilmesi içindir. Çünkü komple ekran değişimi yapılmadığı durumlarda daha sonradan telefon ekranlarında beyaz nokta ve sarı leke gibi istenmedik problemler ortaya çıkabilmektedir. Bu yüzden servisimizde her zaman ekrana dair tüm parçalar değiştirilir ve ilerleyen zamanlarda ekranlarda sarı leke ya da beyaz nokta gibi oluşumlar en başından engellenmiş olur.

Xiaomi Mi A1 Ekran Değişimi İçin Verilen Hizmetler

Akıllı telefonların darbe alması, sıvı teması, yere düşmesi ya da çeşitli nedenlere bağlı olarak dokunmatik panellerinde birtakım sorunlar oluşması ekran değişimi yapılmasını gerektirebilir. Ancak genel olarak ekran değişimleri yüksek fiyatları ile kullanıcıları düşündürür. Xiaomi mi a1 ekran fiyat olarak çok yüksek seviyelerde olmasa da telefon kullanıcıları için zorlayıcı bir külfet olabilir. Bu nedenle firmamız, ekran değişimlerinde müşterileri için en uygun fiyat aralıkları ile hizmet verir. Çünkü firmamız, orijinale en yakın ekran seçenekleri ile hizmet sunar ve bu şekilde maliyet açısından kullanıcılara avantajlı çözümler sunar. Telefon servisimizde yapılan ekran değişimlerinde müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetler şu şekildedir;

  • Xiaomi Mi A1 telefon modellerinde ekran değişimi yaklaşık olarak 45 dakikada gerçekleştirilir. Ayrıca bu süre serviste yoğunluk olması halinde 2 saate kadar uzayabilir.
  • Telefon servisimizde yapılan ekran değişimlerinde her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekip görev alır.
  • Tam olarak 6 ay parça ve işçilik garantisi sunan servisimiz, bu şekilde müşterilerini güvence altına alarak hizmet verir.
  • Ayrıca ekran değişimi öncesinde yan da ekran değişimi yapıldığı sırada telefonlar hiçbir şekilde sıfırlanmaz ve telefon içerisinde yer alan verilere zarar gelmez.
  • Xiaomi telefonlarda yapılan değişim sonrasında önemli noktalardan biri de yeni ekranın test edilmesidir. Servisimizde yeni ekranlar öncelikle bazı testlerden ve kontrollerden geçer ve bunun ardından müşteriye teslim edilir.
  • Firmamız ekran değişimi için her zaman telefon modeline uygun orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar.
  • Diğer yandan telefonlarda ekran değişimi sırasında yapılan tüm işlemler tamamen müşterinin gözü önünde gerçekleştirilir.
  • Ayrıca kargo gönderim hizmeti ile de ekran değişimi yapan firmamız, en geç 3 iş günü içerisinde müşterilerinin ekran değişimlerini yaparak telefonlarını teslim eder. Telefonlar öncelikle kargo yolu ile servisimize kadar gelir ve bunun ardından hemen ekran değişimi yapılır. Genelde ekran değişimleri aynı gün içerisinde gerçekleştirilir ve sonrasında kargoya verilerek müşteri adresine gönderilir.

Xiaomi Mi A1 Ekran Değişimi İçin Hızlı ve Kaliteli Çözümler

Xiaomi Mi A1 telefonlarda yaşanan ekran sorunlarında hızlı ve kaliteli çözümleri ile öne çıkan firmamız, 6 ay parça ve işçilik garantisi yanında konusunda uzman ve denetimli teknisyenleri ile sizlere hizmet sunar. Bunun yanında ekran değişim için gerçekleştirilen işlemlerde telefondaki bilgiler asla silinmez ve veri güvenliği tam olarak sağlanmış olur. Bunun yanında yapılan işlemler her zaman müşterilerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Son sistem ekipman ve donanımlar ile yapılan ekran değişimlerinde siz de bize güvenebilir ve bizimle kısa süre içerisinde sorunsuz ekranlara sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek ve ekranlarınızda nasıl bir sorun yaşadığınızı belirtmek kadar kolaydır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir