Sony Xperia XZ1 Ekran Değişimi

Sony Xperia XZ1 ekran değişimi ile sizlere alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet veren firmamız, telefon tamir ve onarımında olduğu kadar ekran değişimlerinde de profesyonel çözümlerin en doğru adresidir. Son zamanlarda akıllı telefonlarda en önemli donanımlardan biri ekranlar olmaya başlamıştır. Telefon kullanıcıları için de büyük bir önem arz etmeye başlayan ekranlar, bazen çeşitli nedenlere bağlı olarak problemler yaşar. Bu yüzden ekranların daha verimli bir şekilde kullanılabilmesi için ekran değişimi yapılması gerekir. Servisimiz sony xz1 model telefonlarda hızlı ve güvenilir çalışmaları ile sorunsuz bir ekran değişimi yapar. Tabi değişim sırasında ise sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışır.

Sony Xperia XZ1 ekran değişimi konusunda kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden hizmet veren teknik servisimiz, aynı zamanda telefonlarda iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel olmak üzere tüm parçaları aynı anda değiştirir. Yani komple ekran değişimi yaparak sizlere kalıcı ve etkili çözmler sunar. Çünkü telefonlarda sadece ön cam ya da dokunmatik panel değişimi sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Bunun yanında fiyat konusunda da sizlere her zaman en iyi çözümleri sunan firmamız, sony xperia xz1 ekran fiyatı olarak da oldukça uygun seviyelerde yardımcı olur. Eğer siz de ekran değişimi konusunda hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, daha fazla beklemeden servisimize gelebilirsiniz.

Sony Xperia XZ1 Ekran Değişimi Yapılırken Verilen Hizmetler

Sony Xperia XZ1 akıllı telefonlarınız için yerinde hizmetler sunan servisimiz, sizlere bulunduğunuz adreste yardımcı olur. Müşteri adresinde ekran değişimi hizmeti veren firmamız, profesyonel çözümleri ile ekran değişimlerinde kalıcı ve etkili sonuçlar ortaya koyar. Siz de bulunduğunuz adreste ekran değişimi hizmeti almak için yapmanız gereken bir an önce bizi aramak ve adresinizi belirtmektir. Bizi aramanızın hemen ardından çalışma arkadaşlarımız en kısa sürede bulunduğunuz konuma ulaşacak ve sizlere hızlı ve pratik bir ekran değişimi hizmeti sunacaktır. Genel olarak servisimizin ekran değişiminde verdiği hizmetler şu şekildedir;

  • Sony Xperia XZ1 akıllı telefonlarda ekran değişimleri 45 dakika sürer.
  • Ekran değişimlerinde alanında uzman ve deneyimli personeller görev alır.
  • Servisimizde 6 ay süreli parça ve işçilik garantisi ile hizmet verilir.
  • Ekran değişimi öncesi ya da değişim anında telefonlar asla sıfırlanmaz ve içinde yer alan bilgiler silinmez.
  • Yapılan ekran değişimi sonrasında yeni ekran bazı test ve kontrollerden geçer. Eğer ekran sorunsuz bir şekilde çalışıyorsa telefon müşteriye teslim edilir.
  • Servisimizde her zaman ekran değişimi için orijinale en yakın ekranlar kullanılır.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimi ile ilgili tüm işlemler daima müşterinin gözü önünde yapılır.
  • Bunların yanı sıra servisimizde kargo ile ekran değişimi hizmetleri almak da mümkündür. Bunun için öncelikle telefonlarınızı karo ile servisimize göndermeniz gerekir. Daha sonra ise ekran kargonun elimize ulaştığı gün yapılan telefonunuz yine aynı şekilde kargo ile adresinize geri gönderilir. Bu süreç yaklaşık olarak 3 iş günü içinde tamamlanır.

Sony Xperia XZ1 Ekran Değişimini Gerektiren Durumlar

Sony Xpera gibi akıllı telefon modellerinde ekran değişimini gerektiren bazı durumlar vardır. Bunlar arasında karşımıza çıkan telefon sıvı ile teması, sert bir zemine düşmesi, darbe alması ve dokunmatik panelde oluşan arızalardır. Yaşanan bu tür sorunlar karşısında ilk olarak yapılması gereken ekran değişimidir ve ekran değişimi yapılmadan telefon ekranlarının verimli bir şekilde kullanılması çoğu zaman mümkün olmaz.

Sony Xperia XZ1 Ekran Değişimi İçin Kaliteli Çözümler

Sony Xperia telefonlarınızda hızlı ve kaliteli bir işçilik ile ekran değişimi için siz de bizi tercih edebilirsiniz. Alanında uzman personel kadrosu ve son sistem ekipmanları ile sizlere profesyonel kapsamda bir hizmet sunan telefon servisimiz, aynı zamanda parça ve işçilik garantili hizmetler ile sizleri güvence altına alır. Ayrıca ekran değişimi sırasında bilgileriniz silinmez ve telefonlarınız sıfırlanmaz. Siz de ekran değişimi yapılırken gerçekleştirilen tüm işlemleri yakından izleyebilirsiniz. Eğer siz de hem uygun fiyatlarda hem de kalitenin ön planda yer aldığı bir ekran değişimi istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere en kısa sürede yardımcı olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir