Xiaomi Mi Note 3 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Note 3 ekran değişimi konusunda siz de kaliteli ve profesyonel çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen telefon servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Akıllı telefonlarda ekran değişimi için hızlı ve güvenilir hizmetler veren servisimiz, ayrıca siz müşterileri için komple ekran değişimi yapar. Servisimizde xiaomi mi note 3 ön cam ya da iç ekran değişimi tek başına yapılmamakta ve bunun yerine dokunmatik panel, iç ekran, ön cam ve dış panel komple değiştirilmektedir. Bu şekilde ekranlarda ilerleyen zamanlarda meydana gelebilecek beyaz nokta ve sarı leke gibi sorunlar da ortadan kaldırılmaktadır.

Xiaomi Mi Note 3 ekran değişimi hizmetlerinde akıllı telefon kullanıcıların en çok önemsediği durum telefonlar içerisinde yer alan bilgilerdir. Genelde kullanıcılar ekran değişimi sırasında telefonlardaki bilgilerin silineceğini düşünür. Ancak telefon servisimiz, uzman çalışanları ile ekran değişimi esnasında telefon içinde yer alan bilgilerin zarar görmemesi için gerekli olan tüm önlemleri alır. Bunun yanında değişim sırasında teflonlar sıfırlanmadan işlemler gerçekleştirilir. Bu konuda her zaman için kendinizi güvende hissedebilir ve ekran değişimlerinde bizi tercih edebilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 3 Ekran Değişimi İçin Verilen Hizmetler

Akıllı telefon ekranlarında meydana gelen tüm problemlerde sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek adına uzman bir ekip ile çalışan firmamız, aynı zamanda son sistem ekipman ve donanımlar kullanarak ekran değişimi yapar. Bunun yanında servisimize kadar gelme şansınız yoksa bizi arayabilir ve adresinizi belirterek bulunduğunuz konumda ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmenizin hemen ardından konusunda uzman ekibimiz yola çıkacak ve en kısa zaman içinde adresinize ulaşarak ekran değişiminizi yapacaktır. Ayrıca telefon servisimizde gerçekleştirilen bir ekran değişiminde verilen hizmetler ise aşağıdaki gibidir;

  • Xiaomi Mi Note 3 telefonlarda ekran değişimleri 45 dakika kadar sürer ve sadece serviste yoğunluk olması halinde değişim süresi 2 saate uzayabilir.
  • Firmamızda ekran değişimleri daima alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile gerçekleştirilir. Uzman teknisyenler ile yapılan değişimler ile telefonların diğer donanımları zarar görmez ve tamamen profesyonel bir işçilik ortaya konur.
  • Teknik servisimiz ekran değişim hizmetlerinde 6 ay parça ve işçilik garantisi ile hizmet sunar. Böylece alına hizmet sonrasında benzer sorunlar yaşanması halinde tekrar servisimize gelinebilir ve ücretsiz destek alınabilir.
  • Ekran değişimi öncesi ya da değişim esnasında telefon içinde yer alan bilgiler silinmez ve aynı zamanda telefonlar hiçbir şekilde sıfırlanmaz.
  • Telefonlara yeni takılan ekranın düzgün çalıştığından emin olmak için bazı testler ve kontroller yapılır. Eğer ekran sorunsuz bir şekilde çalışıyor ise teslimat gerçekleşir.
  • Servisimiz ekran değişimlerinde daima orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar.
  • Ayrıca ekran değişimi yapıldığı sırada gerçekleştirilen tüm işlemler her zaman müşterinin gözü önünde yapılır ve bu şekilde akılda şüphe oluşmasına mahal verilmez.
  • Ayrıca servisimiz ekran değişimlerinde kargo gönderim hizmetiyle de ekran değişimi yapar. Kullanıcılar öncelikle ekran değişimlerinde telefonlarını kargo ile bize gönderir ve daha sonra ise değişim yapılan telefon tekrar kargo ile kullanıcı adresine geri gönderilir.

Xiaomi Mi Note 3 Ekran Değişimi Hangi Durumlarda Gerekli Olur?

Telefonlarda ekran değişimini gerektiren bazı durumlar vardır. Bunlar arasında telefonların yere düşmesi, sıvı ile temas etmesi ya da herhangi bir şekilde darbe alması yer alır. Ayrıca xiaomi mi note 3 dokunmatik ekran üzerinde zaman zaman görülen mekanik sorunlar da yine ekran değişimi yapılmasını gerektirir. Ekran değişimi yapılmadan telefon ekranlarının normal bir şekilde kullanılması mümkün değildir.

Xiaomi Mi Note 3 Ekran Değişimi İçin Profesyonel Çözümler

Telefon tamir ve onarım hizmetlerinde alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile sizlere hizmet veren telefon servisimiz, aynı zamanda son sistem ekipman ve donanımlar ile ekran değişimi yapar. Ayrıca parça ve işçilik garantili hizmetler sunan firmamız, ekran değişimi sonrasında yaşanan sorunlar için de ücretsiz destek verir. Bunların yanı sıra değişim yaparken telefonlar asla sıfırlanmaz ve telefon içinde bulunan veriler hiçbir şekilde silinmez. Ekran değişimlerinde uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olan servisimize gelebilir ve siz de ekranlarınızda yaşadığınız problemleri bizimle giderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir