Xiaomi Mi 9T Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 9T ekran değişimi için siz de hem kaliteli em de uygun fiyatlı bir telefon servisi arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçebilir ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri daha yakından görebilirsiniz. Telefon servisimiz mi9t ekran fiyatı konusunda sizlere her zaman en uygun koşullarda yardımcı olur ve uygun fiyatların yanı sıra kalıcı ve etkili çözümler sunar. Ekran değişimi sonrasında istenen sonuçların elde edilmesi için servisimizde komple ekran değişimleri yapılır. Yani eğişim aşamasında iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel komple değiştirilir. Bu şekilde ekranlarda daha sonradan meydana gelmesi muhtemel sarı leke ve beyaz nokta gibi sorunlar da engellenmiş olur.

Xiaomi Mi 9T ekran değişimi konusunda hem müşteri adresinde hem de kargo gönderimi ile hizmet sunan servisimiz, aynı zamanda ekran değişimi fiyatları konusunda da sizlere yardımcı olur. Teknik servisimizde xiaomi ekran değişimi fiyat olarak oldukça makul ölçülerdedir. Gerek müşteri adresinde gerekse de kargo gönderimi ile yapılan ekran değişimleri için de aynı fiyat koşulları geçerlidir. Profesyonel hizmetlerin yanında uygun fiyatlar ile hizmet veren bir firma arıyorsanız, hemen Xiaomi telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunlar için bizimle iletişime geçin ve sizlere uzman ekibimiz ile sorunsuz bir değişim süreci sunalım.

Xiaomi Mi 9T Ekran Değişimi Hizmetleri Nelerdir?

Teknik servisimizde Xiaomi Mi 9T akıllı telefonlar için yapılan ekran değişimleri, her zaman müşterinin yanında ve gözü önünde yapılır. Bu şekilde müşterilerimiz değişim sırasına telefon üzerinde gerçekleştirilen işlemleri aha yakından görme fırsatını elde eder. Bunun yanında önemli olan bir başka konuda ekran değişimi sırasında telefon içinde yer alan bilgilerin asla zarar görmediğidir. Çünkü servisimizde ekran değişimleri esnasında telefonlar sıfırlanmaz ve reset gibi işlemler yapılmaz. Ekran değişimi yapılan telefonlarda bilgi güvenliği bizim için her şeyden önce gelir ve bu yüzden profesyonel bir işlem süreci ortaya konur. Teknik servisimizde genel olarak bir ekran değişimi aşağıdaki gibi yapılır;

  • Xiaomi Mi 9T modellerinde ekran değişimi ortalama 45 dakika içerisinde yapılarak telefon müşteriye teslim edilir. Bu süre servisin yoğun olması halinde bazen 2 saate kadar çıkabilir.
  • Ekran değişimleri sırasında istenmedik sorunlar yaşamamak v kaliteli bir işçilik için her zaman konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenler ile çalışılır.
  • Müşterileri için 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler sunan servisimiz, bu şekilde verdiği hizmet karşısında müşterileri için güvence sunar.
  • Hem ekran değişimi öncesinde hem de ekran değişimi yapıldığı esnada telefonların içinde yer alan bilgiler zarar görmez ve aynı zamanda telefonlar sıfırlanmaz.
  • Bunların yanı sıra yeni ekran takılmasının ardından uzman arkadaşlarımız yeni ekran üzerinde birtakım testler ve kontroller gerçekleştirir. Bu şekilde ekranın düzgün çalıştığından emin olunarak teslimat işlemi gerçekleştirilir.
  • Servisimizde ekran değişimleri daima orijinale en yakın Xiaomi ekranlar gerçekleştirilir.
  • Ayrıca değişim esnasında telefon üzerinde gerçekleştirilen tüm işlemler müşterinin gözü önünde yapıldığı için müşterilerin ekran değişimini izleme imkanı vardır.
  • Ekran değişimi için sunduğumuz alternatif çözümlerden biri de kargo gönderimi ile ekran değişimi yapılması olmaktadır. Teknik servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimleri ortalama 3 iş günü kadar zaman alır. Bunun için öncelikle müşteriler kargo ile telefonlarını bize gönderir ve sonrasında ekran değişimi yapılan telefon tekrar kargo yolu ile müşterilere geri gönderilir.

Xiaomi Mi 9T Ekran Değişiminde Hızlı Çözümler İçin Buradayız

Telefon ekranlarında meydana gelen sorunların kısa süre içerisinde giderilmesinde sektör lideri olan firmamız, ekran değişimi konusunda her zaman profesyonel çalışmalar yapar. alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile hızlı ve kaliteli bir işçilik ortaya koyulan servisimizde tüm işlemler siz müşterilerin gözü önünde yapılır. Ayrıca ekran değişimi öncesinde ya da değişim sırasında asla telefonlar sıfırlanmaz ve içinde yer alan bilgiler silinmez. Bunların yanı sıra servisimiz, parça ve işçilik garantili hizmetler ile çalışır ve ekran değişiminde oldukça uygun fiyatlar sunar. Ekran değişiminde kalite ve uygun fiyatları bir arada görmek istiyorsanız, siz de hemen bizimle iletişime geçin ve profesyonel çözümlerimize bir an önce ortak olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.