Asus zenfone 5z Ekran Değişimi

Asus zenfone 5z ekran değişimi için siz de bizimle iletişime geçebilir ve telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları kısa süre içerisinde çözüme ulaştırabilirsiniz. Uzman ekibi ile hızlı bir çözüm süreci sunan firmamız, asus zenfone 5 ze620kl ekran değişimi hizmetlerinde son sistem ekipman ve donanımlar ile çalışır. Bu sayede değişim sırasında telefonlarınız farklı aksamlarından zarar görmez ve oldukça kaliteli bir işçilik ortaya konur. Siz de alanında uzman personel kadrosu ile ekran değişimi yaptırmak için daha fazla zaman kaybetmeden servisimize gelin ve ayrıcalıklı hizmetlerimizi daha yakın dan görün.

Asus zenfone 5z ekran değişimi hizmetlerinde profesyonel çözümlerin adresi olan teknik servisimiz, komple ekran değişimi yaparak sizlere yardımcı olur. Yani servisimizde asus zenfone 5 arka cam değişimi ya da ön cam değişimi gibi işlemler yalnız başına yapılmaz. Bunun yerine iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir. Bu şekilde verilen hizmet sonrasında ekranlarda sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik ekran sorunları ortaya çıkmaz ve değişim sonrasında kalıcı bir çözüm meydana getirilmiş olur.

Asus zenfone 5z Ekran Değişimi Hizmetleri Nelerdir?

Akıllı telefonlarda ortaya çıkan ekran problemlerinin çözümünde hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda sorunsuz bir değişim hizmeti sunar. Ekran değişimi hizmetlerinde son sistem ekipmanlar ile çalışır ve bu şekilde telefonların diğer aksamlarına zarar gelmesini engeller. Ayrıca değişim sürecinde telefonlarda yer alan bilgiler asla silinmez ve bunun yanında telefonlarda sıfırlama işlemi yapılmaz. Bu yüzden ekran değişimi hizmetlerinde her zaman için bize güvenebilir ve bizimle kısa sürede istenen sonuçlara ulaşabilirsiniz.  Servisimizde ekran değişimi hizmetleri ise şu şekilde yapılmaktadır;

  • Asus zenfone 5z akıllı telefonlarda ekran değişimi hizmetleri yaklaşık olarak 45 dakika içerisinde tamamlanarak telefon müşteriye teslim edilir. Bu süre sadece serviste yoğunluk olması halinde 2 saate kadar çıkabilir.
  • Telefon servisimiz alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile ekran değişimi hizmeti sunar.
  • Telefon servisimizde ekran değişimlerinde 6 ay parça ve işçilik garantisi vardır. Parça ve işçilik garantili hizmetler sizlere aldığınız hizmet sonrasında belirli bir süre güvence sunar ve herhangi bir sorun yaşanması halinde servisimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.
  • Hem ekran değişimi öncesi hem de değişim esnasında telefonlar sıfırlanmaz ve telefon içindeki fotoğraf, video, rehber, oyunlar ve uygulamalar gibi veriler silinmez.
  • Telefona yeni ekran takıldıktan sonra birtakım testler ve kontroller yapılır. Buna göre eğer yeni ekranda herhangi bir sorun bulunmuyorsa telefon müşteriye teslim edilir.
  • Servisimizde her zaman orijinale en yakın Asus ekranlar ile değişim yapılır.
  • Ekran değişimi yapıldığı sırada gerçekleştirilen işlemlerin tamamı müşterinin gözü önünde gerçekleşir.
  • Diğer yandan kargo gönderim hizmetimiz bünyesinde ekran değişimi yaptırmak mümkündür. Öncelikle kargo ile telefonlar servisimize gelir ve telefonların bize ulaştığı gün ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile müşteri adresine geri gönderilir. Kargo gönderim ve değişim süreci ortalama 3 iş günü kadar sürer.

Asus zenfone 5z Ekran Değişimi Nedenleri Nelerdir?

Asus telefonlarda ekran değişimleri genel olarak ekranda oluşan problemler nedeniyle yapılır. Yani telefonun suya düşmesi, sıvı ile temas etmesi, darbe alması ya da yüksek bir konumdan düşmesi ekranda çeşitli sorunların meydana gelmesine neden olur. Ayrıca dokunmatik panelde oluşan mekanik sorunlar da yine ekran değişimini gerektirebilir. Özellikle ekranda kırılmalar ekran değişimi yapılmasını zorunlu kılar. Bu yüzden ekranları daha sağlıklı bir şekilde kullanmak için ekran değişimi yapılması tavsiye edilir.

Asus zenfone 5z Ekran Değişimi İçin Hızlı Çözümler

Ekran değişimlerinde siz müşterileri için her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, sahip olduğu deneyimli ve uzman personelleri ile sizlere yardımcı olur. Değişim işlemleri firmamızda müşterilerimiz tarafından rahatça izlenebilir. Bunun yanında ekran değişimi esnasında telefonlarda yer alan bilgiler asla kaybolmaz ve telefonlarda sıfırlama işlemi yapılmaz. Parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yapan telefon servisimizde sizler de oldukça uygun fiyat aralıkları hizmet alabilirsiniz. Eğer ekran değişiminde hızlı ve kaliteli çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir