Xiaomi mi 9 lite Ekran Değişimi

Xiaomi mi 9 lite ekran değişimi konusunda hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, sizlere her konuda daha iyi bir hizmet verebilmek ve yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için uzman bir kadro ile çalışmalarını sürdürür. Telefon servisimiz, xiaomi mi 9 ekran değişimi hizmetlerinde sektörün başı çeken firmaları arasında yer alır. Çünkü değişim sırasında son sistem ekipmanlar ve donanımlar kullanılır. Bunun yanında firmamız, Xiaomi telefonların ekranlarında yaşanan sorunlar için her zaman kalıcı çözümler sunar ve bu şekilde tekrar aynı sorunlar ile karşı karşıya kalmanızı engeller. Bu nedenle sizler de ekran değişimlerinde her zaman için bizi tercih edebilir ve gönül rahatlığı ile telefonlarınızı bizlere emanet edebilirsiniz.

Xiaomi mi 9 lite ekran değişimi hizmetlerinde geniş kapsamlı bir çalışma süreci ortaya koyan servisimiz, daha sonradan ekranlarda benzer sorunlar yaşanmaması adına komple ekran değişimi yapar. Bir ekranı oluşturan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir ve bu sayede sarı leke ve beyaz nokta şeklinde sorunların önüne geçilmiş olur. Ayrıca firmamız, xiaomi mi 9 ekran fiyatı olarak da sizlere her zaman en uygun fiyat ölçülerinde yardımcı olmaya çalışır. Bizimle sektör genelinde daha uygun fiyatlarda ekran değişimi hizmeti almanız mümkündür. Çünkü telefon servisimizde öncelikle müşterilerimizin yararına olacak işlemler ve fiyatlar ile çalışmalar yapılır.

Xiaomi mi 9 lite Ekran Değişimi Hizmetleri Nelerdir?

Ekran değişimi hizmetlerinde telefon servisimiz, müşteri adresinde değişim hizmeti verdiği gibi kargo gönderim hizmeti ile de ekran değişimi yapar. Dilerseniz, telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir dilerseniz de bulunduğunuz adresi bize bildirerek sizlere adresinizde yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Servis çalışanlarımız sizden gelen talepler doğrultusunda bir an önce yola koyulur ve belirtmiş olduğunuz adrese ulaşarak hızlı bir şekilde ekranlarınızı değiştirir. Bunun yanında telefon servisimizde bir ekran değişimi süreci şu şekildedir;

  • Xiaomi Mi 9 Lite telefonlarda ekran değişimi yaklaşık olarak 45 dakika kadar sürer ve gerekli kontroller yapılarak telefonlar sahibine teslim edilir.
  • Telefon servisimiz ekran değişimlerinde uzman ekip ile çalışmaya özen gösterir.
  • Telefon servisimizde siz müşterilerimiz için 6 aylık süre ile parça ve işçilik garantisi sunulur.
  • Bunun yanında ekran değişimi yapılırken telefonlar sıfırlanmaz ve telefon içinde yer alan uygulamalardan oyunlara ve fotoğraflara kadar hiçbir veri silinmez.
  • Ekran değişimi yapıldıktan sonra yeni ekran ürerinde bazı kontroller yapılır ve ekran düzgün bir şekilde çalışıyor ise telefon kullanıcıya teslim edilir.
  • Servisimizde ekran değişimi hizmetleri orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Değişim sırasında tüm işlemler akıllarda herhangi bir şüphe oluşmaması adına müşterinin gözü önünde yapılır.
  • Telefon servisimize gelemeyen müşterilerimiz ise kargo ile telefonlarını bize göndererek ekran değişimi hizmeti alabilir. Kargo yolu ile yapılan ekran değişimleri ortalama 3 iş günü kadar sürer ve en geç bu süre sonunda telefon müşteriye ulaşır.

Xiaomi mi 9 lite Ekran Değişimi Neden Gereklidir?

Akıllı telefonlarda ekran değişimleri genel olarak ekranda oluşan hasar ya da arızalar nedeniyle yapılır. Yani telefonun düşerek ya da darbe alarak ekranında hasar meydana gelmesi, suya düşmesi ya da ekranın sıvı ile temas etmesi ekran değişimi yapılmasını gerektirebilir. Bunların yanı sıra dokunmatik panelde meydana gelen mekanik ekran arızaları da yine ekran değişimini gerektiren durumlar arasında yer alır. Böyle bir durumda ise ekran değişimi yapılmadan telefonları kullanmak pek de mümkün olmaz.

Xiaomi mi 9 lite Ekran Değişiminde Hızlı ve Pratik Çözümler

Akıllı telefon ekranlarında meydana gelen sorunları kısa süre içerisinde gideren ve sizlere her zaman konusunda uzman çalışanları ile yardımcı olan firmamız, ekran değişiminde kalite ve uygun fiyatların en doğru adresidir. Siz de oldukça uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimi yaptırabilir ve bizimle telefonlarınızın hiçbir donanımına zarar gelmeden hizmet alma şansına sahip olabilirsiniz. Ekran değişimi sırasında telefonda yer alan bilgileriniz silinmez ve bunun yanında telefonlar sıfırlanmaz. Siz de kaliteli ve profesyonel bir ekran değişimi için hemen bizi arayın, sizlere uzman ekibimiz ile yardımcı olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir