Xiaomi Black Shark Ekran Değişimi

Xiaomi Black Shark ekran değişimi hizmetleri ile siz de telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız sorunları bizimle ortadan kaldırabilir ve bunun yanında alanında uzman bir ekip çalışma şansı bulabilirsiniz. Telefon servisimiz siz müşterileri için xiaomi ekran değişimi konusunda son sistem ekipmanlar ile hizmet verir. Ayrıca servisimiz, komple ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için kalıcı ve etkili çözümler sunar. Ekran değişimlerinde iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçaların değişimini yapan firmamız, daha sonra ekranlarda ortaya çıkması muhtemel sarı leke ve beyaz nokta gibi sorunların da önüne geçmektedir.

Xiaomi Black Shark ekran değişimi hizmetleri aynı zamanda firmamızda oldukça uygun fiyat aralıkları ile gerçekleştirilir. Sektör bünyesinde düşük fiyat aralıkları ile öne çıkan servisimizde xiaomi ekran fiyatları olarak sizlere en uygun çözümleri sunduğumuzu belirtmek isteriz. Ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar ile hizmet verdiğimizi ve aynı zamanda değişim hizmetlerinde kaliteli bir işçilik sunduğumuzu belirtmek isteriz. Eğer siz de kaliteli ve uygun fiyatlı bir ekran değişimi istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizi arayın ve sizlere telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için en kısa zamanda sizlere yardımcı olalım.

Xiaomi Black Shark Ekran Değişimi Sırasında Verilen Hizmetler

Akıllı telefon ekranlarında çeşitli nedenlere bağlı olarak görülen ekran problemleri için hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan telefon servisimiz,  hem kargo hem de müşteri adresinde sizlere ekran değişimi hizmetleri sunar. Dilerseniz kargo yolu ile telefonlarınızı bizlere göndererek ekran değişimi yapabilir, dilerseniz de adresiniz belirterek sizlere yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Genel olarak teknik servisimiz bünyesinde Xiaomi Black Shark telefonların ekran değişimi sırasında sunulan hizmetler şu şekildedir;

  • Xiaomi Black Shark telefon modellerinde ekran değişimi süresi ortalama 45 dakikadır. Servisimizde yoğunluk olmadığı sürece ekran değişimleri kısa zaman içerisinde gerçekleşir.
  • Firmamız her zaman ekran değişimi hizmetlerinde deneyimli ve tecrübeli teknisyenler ile çalışır.
  • Ayrıca servisimiz ekran değişimlerinde 6 ay parça ve işçilik garantisi ile hizmet vererek müşterilerini koruma altına alır.
  • Servisimizde ekran değişimi sırasında hiçbir şekilde bilgiler zarar görmez ve bunun yanında telefonlarda reset ya da sıfırlama gibi işlemler yapılmaz.
  • Ekran değişimi yapılmasının ardından yeni ekranın düzgün çalıştığından emin olunur ve bunun için bazı testler yapılır. Eğer ekranda herhangi bir problem bulunmuyorsa telefon sahibine teslim edilir.
  • Servisimizde ekran değişimi konusunda her zaman orijinale en yakın ekranlar ile hizmet verilir.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimleri tamamen müşterinin gözü önünde yapılır ve böylece yapılan işlemler müşteri tarafından takip edilebilir.
  • Kargo gönderim hizmeti ile ekran değişimi hizmeti de sunan firmamız, 3 iş günü içerisinde sürecin tamamlanmasını sağlar. Servisimize gelen telefonlar aynı gün ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile kullanıcıya ulaştırılır.

Xiaomi Black Shark Ekran Değişimi Yapılmasını Gerektiren Durumlar

Akıllı telefonlarda zaman zaman çeşitli durumlara bağlı olarak ekran sorunları yaşanabilir. Ekranlarda meydana gelen sorunlarda etkili olan nedenlerden biri telefonların darbe alması ya da yüksek bir konumda sert bir zemine ve ya yere düşmesidir. Bunun yanında sıvı ile temas eden ekranda da yine birtakım problemler meydana gelebilir. Dokunmatik panelde oluşan mekanik arızalar ise aynı şekilde ekranın kullanılamaz hale gelmesinde etkili olur.

Xiaomi Black Shark Ekran Değişimi İçin Bizi Tercih Edin

Xiaomi telefonların ekran değişimi hizmetlerinde sizlere hızlı ve güvenilir çözümleri ile yardımcı olan telefon servisimiz, siz müşterileri için uzman ve tecrübeli bir kadroya sahiptir. Telefon ekranlarında yaşadığınız sorunlar konusunda her zaman için bizi tercih edebilir ve sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Ekran değişiminde parça ve işçilik garantisi ile hizmet veren servisimiz, aldığınız hizmet sonrasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde ücretsiz destek hizmeti sunar. Ayrıca telefon servisimizde yapılan ekran değişimlerinde telefonlarda yer alan veriler asla silinmez ve bunun yanında telefonlarda sıfırlama ya da reset gibi işlemler yapılmaz. Bu yüzden ekran değişimi konusunda her zaman için bize güvenebilir ve telefonlarınızı emanet edebilirsiniz. Daha fazla zaman kaybetmeden hemen firmamıza gelin ve siz de uygun fiyatlı çözümlerimizden yararlanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir