Xiaomi Black Shark 2 Ekran Değişimi

Xiaomi Black Shark 2 ekran değişimi hizmetlerinde sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan firmamız, telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak ya da çizik gibi problemlerde hızlı ve kalıcı çözümler sunar. Çeşitli nedenlere bağlı olarak ekranlarda oluşan kırık ya da çatlaklar kulanım sırasında rahatsız edici bazı durumlar ön plana çıkarır. Bu yüzden telefonların daha sağlıklı bir şekilde kullanılması için ekran değişimi yapılmasında fayda vardır. Servisimizde siz değerli müşterilerimizi için;

  • Her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılır.
  • Değişim yapılan tüm parçalar için 6 ay garantili hizmetler verilir.
  • Ayrıca değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Xiaomi Black Shark 2 Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Kaybolur Mu?

Black shark ekran değişimi hizmetleri ile sizlere kaliteli çözümler sunan servisimiz, ekran değişimleri sırasında bilgilerinize hiçbir şekilde zarar gelmesine izin vermez. Ayrıca telefonlarda yaşanan ekran sorunları genelde görüntü birimi ile alakalı olan problemler olarak karşımıza çıkar. Bu yüzden değişim sırasında verileriniz üzerinde herhangi bir işlem yapılmaz ve sadece ekran değişimi yapılarak telefonunuz teslim edilir.

Xiaomi Black Shark 2 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi ekran değişimleri telefon servisimiz bünyesinde yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasında sürer. Değişim sırasında kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve yeni ekran üzerinde yapılan testler bu süre içerisinde gerçekleştirilir. Ekranda herhangi bir sorun bulunmuyorsa telefon sizlere teslim edilir. Ayrıca bu değişim süreci servisimizde yoğunluk duruma bağlı olarak zaman zaman değişiklik gösterebilir.

Xiaomi Black Shark 2 Ekran Değişimi İçin Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Servisimiz iz müşterilerine hr zaman hızlı ve pratik çözümler ile yardımcı olmaya çalışır. Bunlardan biri de kargo gönderimi ile ekran değişimidir. Kargo hizmeti ile ekran değişimi sırasında kargo ücreti çift taraflı olarak servisimiz tarafından sağlanır. Ekran değişimleri telefonlarınızın bize ulaştığı gün yapılarak tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Servisimize gelme imkanı bulunmayan müşterilerimiz kargo yoluyla da ekran sorunlarında bizimle kısa süre içerisinde çözüme ulaşabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir