Xiaomi Mi 8 Ekran Değişimi

Xiaomi mi 8 telefonlarda hızlı ve güvenilir hizmetleri ile ekran değişimi yapan firmamız, uzman ve deneyimli ekibi ile sizlere yardımcı olur. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda ekran parlaklığı, dokunmatik hassasiyeti ya da dokunmatik hızı açısından herhangi bir performans düşüklüğü yaşanmaz. Servisimiz Xiaomi ekran değişimi hizmetlerinde yapılan işlemler sonrasında gerekli test ve kontrolleri yaparak telefonlarınızı teslim eder. Bunların yanı sıra siz değerli müşterilerimiz için;

  • Her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapılır.
  • Ayrıca işlemler sırasında yapılan parça değişimleri için garantili hizmetler sunulur.
  • Değişim sırasında telefon üzerinde gerçekleştirilen tüm işlemler tamamen sizlerin gözü önünde yapılır.

Xiaomi mi 8 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Servisimiz ekran değişimi hizmetlerinde cihazlarınızı öncelikle steril bir hale getirir ve bunun yanında işlem yapılan ortam tamamen statik elektrikten arındırılmış olur. Bu sayede ekran değişimi sırasında istenmedik sorunlar yaşanmaz ve oldukça profesyonel bir hizmet sunulmuş olur. Ayrıca ekran değişimi sırasında her zaman son teknoloji ekipmanlar ile çalışılır. Bu şekilde meydana gelebilecek farklı sorunların da önüne geçilmiş olur.

Diğer yandan servisimizde ekran değişimleri için parça ve işçilik garantili hizmetler ile işlem yapılır. Ayrıca mi 8 ön cam değişimi değil, tam aksine paneli de kapsayan komple ekran değişimi ile hizmet verilir. Yani telefon ekranında yer alan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilerek hizmet sunulur.

Xiaomi mi 8 Ekran Değişimi Sonrası Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri için uzman ve tecrübeli bir ekip bulunduran servisimizde telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir zaman için silinmez. Çünkü ekran değişimi ile ilgili işlemler tamamen telefonların görüntü birimi üzerinde gerçekleştirilir ve telefon belleği üzerinde herhangi bir işlem yapılmaz.

Xiaomi mi 8 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi telefonlarda servisimiz tarafından gerçekleştirilen ekran değişimleri yapıştırıcı madenin kuruması ve gerekli kontrollerin yapılması ile yaklaşık olarak 45 – 60 dakika arasında tamamlanır. Ancak bu süre servisimizde yoğunluk olması halinde değişiklik gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir