Xiaomi mi 8 se

Xiaomi mi 8 se ekran değişimi konusunda sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan firmamız, siz müşterileri için her zaman alanında uzman ve deneyimli teknisyenleri ile hizmet verir. Ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile yapılır ve bu şekilde herhangi bir sorun yaşamadan telefonlarınız eski haline geri döner. Ayrıca telefon ekranınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ya da ekran parlaklığında performans değişikliği yaşanmaz. Servisimizde ekran sorunlarınız için;

  • Her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılır.
  • Ekran değişimi sırasında değiştirilen tüm parçalar için en az 6 ay parça ve işçilik garantisi verilir.
  • Bunun yanında ekran değişimi yapılırken gerçekleştirilen işlemlerin tümü kayıt altına alınır.

Xiaomi mi 8 se Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Xiaomi mi 8 se ekran değişimleri sırasında sadece görüntü biriminde meydana gelen arıza üzerinde çalışmalar yapıldığı için telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, otun, rehber ve uygulama gibi bilgileriniz silinmeden işlem yapılır. Bu konuda her zaman için servisimize güvenebilir ve ekran değişimleri için bizi tercih edebilirsiniz.

Xiaomi mi 8 Panelli Ekran Değişimi Hizmetleri

Telefon servisimiz Xiaomi telefonlarınızın ekranlarında meydana gelen kırık, çatlak ya da çizik gibi problemlerde her zaman komple ekran değişimi yapar. Aynı durum ekran dokunmatiğinin bozulması halinde de geçerlidir. Yani telefon ekranlarınızda iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir ve bu şekilde ilerleyen zamanlarda telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi problemler ile karşılaşma ihtimaliniz en aza indirgenir.

Xiaomi mi 8 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi mi 8 se ekran değişimi hizmetleri oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Değişim sonrasında ekranın yapıştırılması için kullanılan maddenin kuruması ve bunun yanında yeni ekran üzerinde yapılan bazı testler ile ekran değişimi 45 ila 60 dakika arasında bir zaman alır. Ancak ekran değişimi sırasında serviste yoğunluk olması halinde bu süre zaman zaman değişiklik gösterebilir. Bunun dışında ekran sorunlarınız kısa süre içerisinde gerekli kontroller yapılarak giderilmiş olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir