Xiaomi Mi 8 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 8 Pro ekran değişimi konusunda hızlı ve güvenilir çözümlerin yanı sıra uygun fiyatlı hizmetleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, son sistem ekipman ve donanımlar ile değişim yapar. Ekran değişimi yapılmasının ardından telefonunuz tamamen eskiye döner ve bunun yanında dokunmatik hızı ve hassasiyeti gibi işlevlerde performans düşüklüğü yaşanmaz. Alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile ekran değişimi hizmetleri veren firmamız, kırık, çatlak ya da çizik telefon ekranlarınızda sizlere kısa süre içerisinde etkili çözümler sunar.

Xiaomi Mi 8 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi Mi 8 telefonlarda ekran değişimi servisimiz bünyesinde 45 ila 60 dakika arasında yapılır. Ekranın yapışması için kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve yeni ekranda bazı testlerin gerçekleştirilmesi de bu süreye dahildir. Sadece yoğunluk olması halinde süreç biraz daha uzayabilir.

Xiaomi Mi 8 Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Telefon servisimizde ekran değişimi sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde kaybolmaz ve silinmez. Değişim sırasında tüm işlemler telefonun görüntü birimi üzerinde gerçekleştirilir. Yani telefon belleği ile ilgili herhangi bir işlem yapılmadığı için bilgilerin zarar görmesi mümkün değildir. Telefonlarınızda yer alan bilgilerin zarar görmemesi konusunda her zaman için bize güvenebilir ve ekran değişimlerinde bizi tercih edebilirsiniz.

Xiaomi Mi 8 Pro Ekran Değişimi Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Ekran değişimi öncesinde belirli hususlara dikkat etmeniz daha kaliteli bir hizmet almanıza olanak sağlar. Bu yüzden bir ekran değişiminin önemli aşamalarını bilmenizde ve servisinizden bu hizmetleri talep etmenizde yarar vardır. Şimdi, Xiaomi Mi 8 Pro ekran değişimi yaptırmadan önce nelere dikkat edilmesi gerekir? bunlara bakalım.

  • Ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılmalıdır.
  • Değişim sırasında sadece ön cam değişimi değil, komple panelli değişim yapılmalıdır.
  • En az 6 ay kadar parça ve işçilik garantisi veren firmalar ile çalışılmalıdır.
  • Ekran değişimi yapıldıktan sonra telefonlarda bulunan veriler silinmemelidir.
  • Cep telefonuna takılan teni ekran müşteri tarafından da kontrol edilebilmelidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir