Xiaomi Mi 9 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 9 ekran değişimi konusunda sizler de orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim hizmeti alabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile ekran değişimlerinde hızlı çözümler sunan firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Bu sayede ekran çözünürlüğü, parlaklığı ve bunların yanı sıra dokunmatik hızı ve hassasiyetinde performans açısından herhangi bir değişiklik olmaz. Teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile hizmet verilir.
  • Değişimi yapılan tüm parçalar için 6 ay parça ve işçilik garantili işlemler yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimi sırasında tüm işlemler özel kameralar ile kayıt altına alınır.

Xiaomi Mi 9 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi Mi 9 ekran değişimi hizmetlerinde oldukça kaliteli ve hızlı bir işçilik ortaya koyan telefon servisimiz, aynı gün teslimat hizmeti ile sizlere yardımcı olur. Ekran değişimlerinde kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve yeni ekranda gerçekleştirilen kontroller ile teknik servisimizde bir ekran değişimi 45 ila 60 dakika arasında değişiklik gösterir. Ayrıca servisimizde bulunan yoğunluğa bağlı olarak de değişim sürelerinde farklılıklar meydana gelebilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Telefon servisimizde yapılan ekran değişimleri sırasında bilgileriniz asla silinmez. Değişim öncesinde ya da sonrasında telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, rehber ya da uygulama gibi tüm bilgiler olduğu gibi kalır. Çünkü teknik servis çalışanlarımız ekran değişimlerinde tamamen görüntü birimi üzerinde çalışır ve telefon belliği ile alakalı bir işlem yapmaz. Bu nedenle bilgileriniz her zaman için güvendedir.

Xiaomi Mi 9 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Ekran değişimi hizmetlerinde kaliteli ve uygun koşullarda bir hizmet verilmesi oldukça önemli bir konumda yer alır. Bu yüzden teknik servisimiz steril ve statik elektrikten arındırılmış bir ortamda sizlere ekran değişimi hizmetleri sunar. Değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır ve bunun yanında değişimin hemen ardından ekranlarınızı kontrol etmeniz mümkün olur. Parça ve işçilik garantili hizmetlerimiz ile benzer sorunlar yaşamanız halinde her zaman güvence aldığında olduğunuzu da belirtmek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir