Xiaomi Mi A2 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi A2 ekran değişimi hizmetlerinde kaliteli ve profesyonel çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, siz müşterileri için uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet verir. Ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çatlak ya da çizilme gibi problemler başta olmak üzere ekran dokunmatiğinin bozulması halinde de her zaman için servisimize gelebilirsiniz. Orijinale yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefonlarınız eski haline geri döner ve bunun yanında ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti de aynı şekilde eski performansına kavuşur. Teknik servisimiz siz müşterileri için;

  • Her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapar.
  • Ayrıca ekran değişimlerinde 6 ay parça ve işçilik garantisi sunar.
  • Bunun yanında ekran değişiminde tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır

Xiaomi Mi A2 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi Mi A2 telefonların ekran değişimlerinde oldukça hızlı çözümler sunan firmamız, aynı gün teslimat hizmeti ile çalışır. Ekran değişiminde kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve ekranda gerçekleştirilen testler ile ekran değişimleri yaklaşık olarak 60 dakika içerisinde tamamlanır. Ancak servisimizin yoğun olması halinde bu sürede değişiklik yaşanabilir.

Xiaomi Mi A2 Ekran Değişimi Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Xiaomi Mi A2 ekran değişimi sırasında en çok merak edilen konuların başında telefonlarda yer alan bilgilerin silinip silinmediği gelir. Ancak servisimiz ekran değişimi hizmetlerinde uzman ve deneyimli ekibinin yanı sıra oldukça özverili bir çalışma gerçekleştirir. Değişim sırasında sadece görüntü birimi üzerinde çalışır ve telefon belleği ile ilgili bir işlem yapılmadığı için telefonlarınızda bulunan video, fotoğraf, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler silinmez ya da kaybolmaz. Bu nedenle ekran değişimlerinde bilgilerinize zarar gelmemesi için ekran değişimlerinde siz de bizi tercih edebilirsiniz.

Teknik servisimizde ekran değişimleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile yapılır ve bunun yanında servisimizde her zaman panelli ekran değişimi hizmetleri sunulur. Bu yüzden ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için daha fazla zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilir ve sizlere profesyonel çözümler ile yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir