Xiaomi Redmi Note 8 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 8 Pro ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için kaliteli ve profesyonel bir ekip ile değişim yapan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile telefon ekranlarında meydana gelen sorunları giderir. Bunun yanında ekran değişimi hizmetlerinde her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar değişim yapar ve bu şekilde yapılan değişim sonrasında telefonlarınız eski haline geri döner. Ayrıca ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve dokunmatik hassasiyeti gibi konularda da hiçbir şekilde sorun yaşanmaz. Telefon servisimizde siz müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar kullanılır.
  • Bunun yanında değişimi yapılan tüm parçalar için 6 ay süre ile parça ve işçilik garantisi verilir.
  • Değişim sırasında telefonlarda gerçekleştirilen tüm işlemler kayıt altına alınır.

Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde ekran değişimleri oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve bunun yanında ekranın çeşitli testler ile kontrol edilmesi de dahil olmak üzere ekran değişimler servisimizde 45 ila 60 dakika arasında bir zaman alır. Sadece servisimizde yoğunluk olması halinde değişim süreci biraz uzayabilir.

Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez. Teknik servisimizde bulunan ekibimiz, değişim sırasında telefonlarınızın sadece görüntü birimi üzerinde çalışır ve bu sayede bilgileriniz asla kaybolmaz. Bu nedenle sizler de telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyunlar ve uygulamalar konusunda güvenli bir ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Servisimizde ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış bir ortam oluşturulur. Burada uzman ekip bünyesinde yapılan değişimlerde son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ayrıca panelli değişim yapılan servisimizde sadece ön cam ya da dokunmatik ekran değişimi yerine komple ekran değişimi ile hizmet verilir. Kırık, çatlak ya da çizik ekranlı telefonlarda ekran tüm parçaları ile değiştirilerek daha sonradan ortaya çıkması muhtemel olan sorunların önüne geçilmiş olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.