Xiaomi Mi F1 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi F1 ekran değişimi hizmetlerinde sektörün öncü firmalarından biri olarak sizlere profesyonel çözümler ile yardımcı olduğumuzu belirtmek isteriz. Firmamız ekran değişimlerinde her orijinale en yakın ekranlar kullanır ve bunun ardından telefonlarınız ilk kullanımdaki performansını geri kazanır. Bunun yanında ekran parlaklığı, dokunmatik hassasiyeti ve dokunmatik hızı da aynı performansına geri döner. Siz değerli müşterilerine uzman bir personel kadrosu ile yardımcı olan firmamız;

  • Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile ekran değişimi yapar.
  • Bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler için 6 ay süre ile parça ve işçilik garantisi verir.
  • Aynı zamanda ekran değişimi sırasında yapılan her şey kayıt altına alınır.

Xiaomi Mi F1 Ekran Değişimi Ne Kadar Zaman Alır?

Firmamız ekran değişimi konusunda uzman ve tecrübeli ekibi ile sizlere hızlı çözümler sunar. Aynı gün teslimat hizmetimiz ile ortalama 60 dakika içerisinde telefonunuzu teslim alabilirsiniz. Değişimin hemen ardından bazı ekran kontrolleri yapılır ve telefonunuz teslim edilir. Ancak servisimizde yoğunluk olması gibi durumlarda değişim süresi farklılık gösterebilir.

Xiaomi Mi F1 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Mi F1 cihazınız hiç beklenmedik anlarda aldığı darbe ya da düşme sonucunda çeşitli ekran problemleri ile karşı karşıya kalır. Cihazınızın ekranı kırılabilir, çatlayabilir veya çizilebilir. İşte bu tur ekran sorunları karşısında hemen servisimize gelebilir ve bizimle steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında hızlı ve kaliteli hizmetlere dahil olabilirsiniz. Uzman ve deneyimli ekibi ile sizlere yardımcı olan firmamız, son teknoloji ekipmanlar ile ekran değişimi yapar. Diğer yandan ekran değişimi sonrasında birtakım testler ve kontroller yapılarak cihazınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi Mi F1 ekran değişimi konusunda uzman ve deneyimli çalışanları ile sizlere özenli bir işçilik sunan firmamız, ekran değişimi sonrasında bilgilerinizin zarar görmemesi ya da silinmemesi için gerekli tüm önlemleri alır. Böylece değişim sonrasında telefonlarınızdaki bilgiler hiçbir şekilde silinmeden ya da kaybolmadan ekran değişimi işlemleri yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir