Xiaomi Mi Max Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Max ekran değişimi için siz de kaliteli ve hızlı çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen teknik servisimize gelin ve bizimle kısa sürede istenen sonuçlara ulaşın. Ekran değişiminin yanı sıra dokunmatik ekran değişimlerinde de siz müşterilerine yardımcı olan firmamız, her zaman Xiaomi orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Bu sayede ekranlarınızda dokunmatik hızı ve hassasiyeti tamamen eski haline geri döner ve bunun yanında ekran parlaklığı da aynı şekilde eski performansına geri kavuşur. Bunların yanı sıra servisimizde ekran değişimleri;

  • Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılır.
  • Bunun yanında değişim hizmetlerinde 6 ay parça ve işçilik garantisi sunulur.
  • Ekran değişimimde gerçekleştirilen tüm işlemler ise özel kameralar ile kayıt altına alınır.

Xiaomi Mi Max Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Mi Max ekran değişimi hizmetleri teknik servisimiz bünyesinde konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenler tarafından verilir. Son teknoloji ekipmanların kullanıldığı servisimizde aynı zamanda steril ve statik elektrikten arındırılmış olarak teknik servis odalarında işlem yapılır. Bunların yanı sıra ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimi hizmetleri sunulur. Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez ve bunun yanında yeni ekranda bazı testler yapıldıktan sonra telefonlarınız teslim edilir. Telefonlarınıza takılan yeni ekranları siz de test edebilir ve bunun ardından teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi telefonlarınızın ekran değişimleri sonrasında servisimizde yapılan özenli ve titiz işçilik sayesinde bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez. Çünkü telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapılır ve telefon belleği ile ilgili bir çalışma yapılmadığı için bilgileriniz hiçbir şekilde zarar görmez ya da kaybolmaz. Bu konuda her zaman için teknik servisimize güvenebilirsiniz.

Xiaomi Mi Max Ekran Değişimi İçin Uygun Fiyatlar

Teknik servisimiz siz müşterileri için hızlı ve kaliteli çözümlerin yanı sıra oldukça uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimi hizmetleri sunar. Bu yüzden sizde kalitenin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimi hizmetleri almak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere uzman ekibimiz ile yardımcı olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir