Xiaomi Redmi Note 4a Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 4a ekran değişimi 269 tl maksimum 25 30 dakika içerisinde yapıp size teslim ederiz. ekran değişimi konusunda sizler de hızlı ve güvenilir çözümler için hemen sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan firmamız gelin ve sizlere uzman ekibimiz ile yardımcı olalım. Teknik servisimiz siz müşterileri için daima orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapar. Son teknoloji ekipmanlar ile yapılan değişim sonrasında telefonlarınızda ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti her zamanki performansından hiçbir şey kaybetmez. Teknik servisimiz bünyesinde siz müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Ayrıca ekran değişimi hizmetlerinde her parça için en az 6 ay kadar garantili ekran değişimleri yapılır.
  • Diğer yandan ekran değişimi yapıldığı sırada telefonlarda gerçekleştirilen tüm işlemler kameralar ile kayıt altına alınır.

Xiaomi Redmi Telefonlarda Ucuz Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 4a ekran değişimi için sektör genelinde en uygun fiyat aralıkları ile hizmet veren firmamız, ucuz ekran değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olur. Siz de ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlarda firmamıza gelebilir ve sizlere sunduğumuz avantajlı ekran değişimi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi telefonların ekran değişimleri teknik servisimizde konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile gerçekleştirilir. Bunun yanında sterilize edilmiş ve aynı zamanda statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında ekran değişimleri yapılır. Değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır ve aynı zamanda tüm işlemler garanti kapsamındadır. Bunların yanı sıra ekran değişimi sonrasında bilgileriniz asla silinmez ya da kaybolmaz. Ekran değişimi yapıldıktan sonra yeni ekran çeşitli testlere tabi tutulur ve eğer bir sorun yoksa müşterilerimizin de onayı alınmasının ardından teslimat yapılır.

Xiaomi Redmi Note 4a Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Servisimizde ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda bulunan verileriniz asla silinmez. Çünkü teknik servisimizde tamamen telefonların görüntü birimi üzerinde çalışma yapılır ve telefon belleği ile ilgili bir işlem yapılmadığı için bilgileriniz silinmez. Yani telefonlarınızda yer alan fotoğraflar, videolar, telefon rehberi, oyunlar ya da uygulamalar olduğu gibi kalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.