Xiaomi Şarj Soketi Değişimi

Xiaomi şarj soketi değişimi konusunda sizlere uzman ve deneyimli ekibi ile yardımcı olan firmamız, aynı zamanda şarj soketi değişimlerinde son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verir. Tüm Xiaomi modellerinde şarj soketi değişimi yapan firmamız ile sizler de telefonlarınızda yaşadığınız şarj sorunlarından kısa sürede kurtulabilirsiniz. Servisimizde Xiaomi telefonlarınızın modellerine uygun şarj soketleri kullanılır ve bunun yanında orijinale en yakın soketler ile hizmet verilir. Teknik servisimizde şarj soketi değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ve telefon modeline uygun şarj soketleri ile yapılır.
  • Ayrıca şarj soketi değişimleri için en az 6 ay garanti kapsamında hizmet verilir.
  • Şarj soketi değişimi sırasında yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Xiaomi Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır?

Teknik servisimizde xiaomi şarj olmuyor ya da telefonumu şarja taktığımda şarj simgesi ekranda gidip geliyor şeklinde sorunlar için her zaman kalıcı ve hızlı çözümler sunulur. Alanında uzman ekibi ile şarj soketi değişimlerini sterilize edilmiş ve bunun yanında statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapan firmamız, sizlere her zaman hızlı çözümler sunar.

Diğer yandan teknik servisimizde şarj soketi değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. İşlemler sırasında değiştirilen tüm parçalar için garantili hizmetler verilir. Ayrıca telefonlarda yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur. Bunların yanı sıra şarj soketi değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez.

Şarj Soketi Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi şarj soketi değişimleri servisimizde hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. Şarj soketi değişimleri servisimiz bünyesinde 30 ila 60 dakika arasında zaman alır. Değişim sonrası şarj soketi ile ilgili gerekli kontroller yapılarak telefonlar kullanıcıya teslim edilir.

 Xiaomi En Ucuz Şarj Soketi Değişimi

Servisimiz sektör genelinde en uygun fiyat aralıkları ile şarj soketi değişimi yapar. Kaliteli bir hizmetin yanı sıra sizlere en ucuz şarj soketi değişimleri ile hizmet verir. Siz de değişim sonrası telefonlarınızda şarj ile ilgili herhangi bir sorun yaşamak istemiyorsanız, hemen servisimize gelebilir ve bizimle kalıcı çözümler elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir