iPhone Şarj Sorunu ve Şarj Soketi Sorunları

iPhone şarj sorunu ve şarj soketi sorunları konusunda siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, şarj soketi tamir ve değişimlerinde sizlere yardımcı olur. Firmamız, şarj soketlerinde yaşadığınız tüm sorunlara alanında uzman ve deneyimli ekibi ile çözüm getirir. Bunun yanında değişim hizmetlerinde her zaman son teknoloji ekipmanlar ile hizmet sunar. Teknik servisimizde şarj soketi değişimleri siz değerli müşterilerimiz için;

  • Her zaman orijinale en yakın iPhone şarj soketleri ile yapılır.
  • Değişim hizmetleri sırasında en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantisi ile değişim yapılır.
  • Bunların yanı sıra şarj soket değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

iPhone Şarj Sorunu Nasıl Çözülür?

Sizler de iPhone telefonlarınızda şarj soketi ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız ya da iPhone şarj olmuyor açılmıyor gibi problemler ile karşı karşıyaysanız, hemen servisimize gelin ve sizlere en kısa süre içerisinde etkili çözümler sunalım. Teknik servisimiz iPhone şarj soketi değişimlerinde her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlem yapar. Bunun yanında alanında uzman ve tecrübeli teknisyenler ile çalışır.

Şarj soketi değişimlerinde öncelikle tamir konusunda bazı çalışmalar yapılır. ancak şarj soketi tamir edilemeyecek durumda ise değişime gidilir. Şarj soketi değişimi sonrasında gerekli kontroller ve testler yapıldıktan sonra telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zara görmez.

iPhone şarj sorunu ve şarj soketi sorunları Değişimi Ne Kadar Sürer?

iPhone telefonların şarj soketi değişimleri oldukça kısa süre içerisinde gerçekleştirilir. Servisimizde iPhone şarj soketi değişimi yaklaşık olarak 30 ila 60 dakika arasında bir zamanda yapılır. Şarj soketi değişimi yapılmasının ardından telefonlarda gerekli kontroller yapılır ve sizlerin de onayı alınarak teslimat aşamasına geçilir. Bunların yanı sıra servisimizde çok fazla yoğunluk olması halinde şarj soketi değişimi süresinde farklılık görülebilir.

Eğer sizler de iPhone şarj soketi değişimlerinde hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir hizmet arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen servisimize gelin ve sizlere profesyonel çözümler ile yardımcı olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir