iPhone 7 ve Plus Ses Entegresi Değişimi

iPhone 7 ve Plus ses entegresi değişimi hizmetlerinde hem hızlı hem de kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere uzman ekibimiz ile yardımcı olalım. Ses entegresi değişimlerinde siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın ses entegreleri kullanan firmamız, aynı zamanda değişimler sırasında son teknoloji ekipmanlar ile çalışır. Bu sayede telefonlarınızın diğer donanımlarında istenmedik sorunlar meydana gelmez. Firmamız siz değerli müşterileri için ses entegresi değişimlerinde;

  • Her zaman orijinale en yakın iPhone ses entegresi kullanır.
  • Değiştirilen tüm parçalar için en az 6 ay kadar garanti kapsamında hizmet verir.
  • Bunların yanı sıra ses entegresi değişimlerinde telefonlarda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

iPhone 7 ve Plus Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 7 ve Plus modellerinin ses entegresi değişimi teknik servisimizde uzman ve deneyimli bir ekip eşliğinde sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarımızda yapılır. Bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir ve akılda herhangi bir şekilde şüphe kalmasına izin verilmez. Genel olarak bakıldığında ses entegresi değişimi servisimiz bünyesinde aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;

  • İlk olarak iPhone telefonlarınız uzman ve tecrübeli ekibimiz tarafından inceleme altına alınır ve meydana gelen sorunun neden kaynaklandığı anlaşılmaya çalışılır.
  • Eğer sorun donanım kaynaklı ise telefon açılır ve bunun ardından telefonun anakartı ayrılır.
  • Parçalarına ayrılan telefonda ses entegresi değişimi yapılır ve değişimin ardından parçalarına ayırılan telefon tekrar birleştirilir.
  • Ses entegresi değişimi sonrasında ses ile ilgili gerekli testler ve kontroller yapılarak telefon sizlerin de kontrolüne sunulur. Sizden de onay alınması halinde telefon teslim edilir.

iPhone 7 ve Plus Ses Entegresi Değişimi Fiyatları

Teknik servisimizde iphone 7 ses entegresi değişim fiyatı oldukça uygun çözümler altında yapılır. Sektör genelinde en uygun fiyatlara bizimle ulaşabilir ve kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile ses entegresi değişimlerinizi yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir