Apple iPad iPhone Teknik Servisi Kadıköy

Apple iPad iPhone teknik servisi Kadıköy bünyesinde siz müşterileri için her zaman hızlı ve güvenilir çözümler ile hizmet verir. Firmamızda cep telefonlarında meydana gelen tüm arızalar için profesyonel çözümler sunulur ve bunun yanında ekran değişimleri de aynı şekilde kaliteden ödün vermeden yapılır. Telefon ya da tablet ekranlarınızda oluşan kırılma, çatlama, çizilme ve ekran dokunmatiği bozulmalarında servisimiz ile iletişime geçebilir ve ekran sorunlarınız için kalıcı çözümler elde edebilirsiniz.

Apple iPad iPhone teknik servisi Kadıköy

Apple yetkili servis Kadıköy olarak telefon ve tabletlerinizde oluşan arızalarda sizlere kaliteli çözümler sunan firmamız, uzman ekibi ile hem cihaz arızalarında hem de ekran değişimlerinde hızlı ve profesyonel hizmetler ile sizlere yardımcı olur. iPhone ekran değişimleri için sizler de kalıcı çözümlere ulaşmak için bizi tercih edebilir ve kırılan, çatlayan, çizilen ya da ekran dokunmatiği bozulan telefonlarınızda kesin çözümlere teknik servisimiz sayesinde ulaşabilirsiniz. Ayfon servis hizmetleri bünyesinde firmamız siz değerli müşterilerine ekran değişimlerinde;

  • Her zaman orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapar.
  • Değiştirilen tüm parçalar için en az 6 ay kadar garanti kapsamında hizmet verir.
  • Bunun yanında ekran değişimi sırasında işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde yapılır.

Kadıköy iPad Teknik Servisi

Servisimizde iPad tabletlerinizin ekran değişimleri ve arızaları alanında uzman ve deneyimli çalışanlar ile yapılır. Bunun yanında hem tamir hem de değişim hizmetleri sırasında her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Diğer yandan iç ekran ya da ön cam değişimleri yerine komple ekran değişimleri ile sizlere hizmet verilir. Bu şekilde daha sonradan telefon ekranlarında oluşması muhtemel sarı leke ya da beyaz nokta gibi problemler için en başından önlem alınmış olur.

Kadıköy Uygun Fiyatlı iPhone Cep Telefonu Tamiri

Teknik servisimizde tüm iPhone telefonların arızaları oldukça uygun fiyat aralıkları ile tamir edilir. Bunun yanında kaliteden ödün vermeden hizmet veren firmamız, sektör genelinde uygun en ucuz fiyatlar ile sizlere yardımcı olur. Siz de hem uygun fiyatlar hem de kaliteli bir hizmet için iPhone arıza tamirinde bizi tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir