iPhone Etkinleştirilemiyor Baseband Şebeke Sorunu

iPhone etkinleştirilemiyor baseband şebeke sorunu için sizler de kaliteli ve profesyonel çözümler arıyorsanız, alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile sizlere yardımcı olan firmamıza gelebilir ve bizimle kısa süre içerisinde etkili çözümler elde edebilirsiniz. iPhone telefonlarda etkinleştirememe baseband sorunları iOS 12 sürümü sonrasında çok sık görülen bir durum olarak ön plana çıkmıştır. Genel olarak bakıldığında iPhone servis yok sorunu ya da şebeke sorunu;

  • iOS 12 işletim sistemi güncellemesi
  • iPhone anakartında yer alan ve değişimi yapılamayacak şekilde programlanmış olan IMEI numarasının bulunduğu şebeke entegresinin bozulması sonucunda meydana gelmektedir.

iPhone Etkinleştirilemiyor Baseband Şebeke Sorunu Nedenleri

iPhone telefonların şebeke sorunu nedeniyle etkinleştirilememesi iOS 12 sürümü güncellemesinin yanı sıra anaktartta bulunan baseband entegresine bağlı olarak da ortaya çıkabilmektedir. Apple, iPhone cihazların üretiminde iki farklı baseband entegresi kullanır. Bunlar Qualcomm ve Intel tabanlı entegreler olarak karşımıza çıkar. Türkiye’de kullanılan operatörler Qualcomm tabanlı baseband şebeke entegrelerine bağlanmaya çalışırken çok fazla yorulur. Çünkü Qualcomm tabanlı baseband şebeke entegreleri Amerika’da kullanılacak olan cihazlar için üretilmektedir. Intel tabanlı şebekeler ise Türkiye cihazları için uygundur.

iPhone baseband entegrelerinde yaşanan bu durum karşısında yapılması gereken ise entegrelerin tamiri ya da değişimi olmaktadır. Bu konuda hemen telefon servisimiz ile iletişime geçebilir ve bizimle kısa süre içerisinde etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Firmamız, uzman ve deneyimli çalışanları ile baseband şebeke sorunlarınızı kısa sürede ortadan kaldırır ve telefonlarınızda aktivasyon işlemlerinizi tamamlamanızı sağlar.

iPhone Uygun Fiyatlı Şebeke Değişimi

Telefon servisimiz siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümler ile şebeke tamiri ya da değişimi yapar. Sizler de iPhone cihazlarınızı aktif etme sırasında çeşitli sorunlar yaşıyorsanız, bir an önce servisimize uğrayabilir ve uygun fiyatlı çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

iPhone baseband şebeke sorunlarında sizlere 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler sunan firmamız, aynı zamanda tüm işlemleri sizlerin gözü önünde gerçekleştirir ve bu sayede aklınızda herhangi bir şüpheye yer vermeden servis hizmetleri sunar. Siz de uygun fiyatlı çözümlerimizden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere en kısa süre içerisinde yardımcı olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir