iPhone Taptic Engine Titreşim Motoru Değişimi

iPhone taptic engine titreşim motoru değişimi konusunda sizlere alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda değişim hizmetlerinde son teknoloji ekipmanlar kullanır. iPhone 7 ve sonrasındaki modellerde karşımıza çıkan taptic engine titreşim motoru, telefonların darbe almasına bağlı olarak zaman zaman hasar görebilir. Böyle bir durumda hemen teknik servisimize gelebilir ve titreşim motoru değişimi konusunda sizlere yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Teknik servisimizde taptic engine titreşim motoru değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın iPhone titreşim motorları ile yapılır.
  • Değişim hizmetlerinde 6 ay parça ve işçilik garantisi sağlanır.
  • Ayrıca titreşim motoru değişimi esnasında yapılan işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Taptic Engine Titreşim Motoru Değişimi Nasıl Yapılır?

Teknik servisimizde iPhone titreşim motoru değişimi alanında uzman ve deneyimli çalışanlar eşliğinde gerçekleştirilir. iPhone titreşim motoru arızası için yapılan değişimlerden her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Bunların yanı sıra steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlem yapılır.

iPhone taptic engine titreşim motoru değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinme ya da kaybolmaz. Ayrıca değişim sonrasında yeni takılan motor üzerinde bazı testler ve denemeler yapılır. Bunun ardından sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile hizmet verilir.

Uygun Fiyatlı Taptic Engine Titreşim Motoru Değişimi

iPhone telefonlarda bulunan taptic engine titreşim motoru değişimi servisimiz bünyesinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile yapılır. Eğer sizler de hem profesyonel hem de uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, hemen teknik servisimiz ile iletişime geçebilir ve taptic engine titreşim motorunda yaşadığınız arızayı kısa sürede giderebilirsiniz.

Taptic Engine Titreşim Motoru Değişimi Ne Kadar Sürer?

Servisimizde taptic engine titreşim motoru değişimleri ortalama 60 dakika içerisinde sonuçlanır. Değişim sonrasında yapılan testler ve kontrollerin ardından sizlerden de onay alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ancak değişim süresi servisimizde bulunan yoğunluğa göre bazen değişiklik gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir