Amasya Ekran Değişimi

Amasya ekran değişimi hizmetleri ile telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunlar karşısında profesyonel çözümler bulmanız mümkündür. Sektörün önde gelen telefon servislerinden biri olarak sizlere ekran değişimlerinde uzman ve deneyimli bir kadro ile hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Ayrıca firmamızda tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında genel olarak bir ekran değişimi ise şu şekildedir;

  • Ortalama ekran değişimi süresi 45 ila 60 dakika arasında değişir.
  • Bunun yanında steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında değişim yapılır.
  • Teknik servis odaları 7/24 özel kameralar ile takip edilir.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez.
  • Ekran değişimi yapıldıktan sonra yeni ekran sizler tarafından da kontrol edilebilir.

Amasya ekran değişimi hizmetlerimize kargo yoluyla da dahil olabilirsiniz. Kargo ücretlerinin çift taraflı olarak karşılandığı firmamıza telefonlarınızı gönderin ve en kısa süre içerisinde ekran değişimi yaparak sizlere geri gönderelim. Ayrıca Amasya garantili ekran değişimi hizmetlerimiz kapsamında 6 ay parça ve işçilik garantisi altında ekran değişimi hizmetleri alabileceğinizi söylemekte mümkündür. Sizler de ekran değişimi sonrasında istenmedik sorunlar ile karşılaşmamak için ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimi yapan firmamızı tercih edin ve bizimle kalıcı çözümler elde edin.

iPhone Ekran Değişimi Amasya

iPhone telefonlarda alanında uzman ve deneyimli ekibi ile ekran değişimi yapan firmamız, siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Servisimizde iPhone telefonların ekran değişimleri her zaman son sistem ekipmanlar ile yapılır. Bunun yanında değişimler sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır ve bu sayede telefonların farklı donanımlarının zarar görmesine izin verilmez.

Ekran değişimleri servisimizde steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Telefonlarda ekran değişimi yapılmasının ardından yeni ekran bir dizi teste tabi tutulur ve eğer ekranda herhangi bir sorun yoksa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Amasya

Ekran değişimi hizmetlerinde profesyonel bir ekip ile siz müşterilerine yardımcı olan firmamız, ekranı kırık, çatlak, çizik ya da dokunmatik paneli arızalı telefonlarınız için hızlı çözümler sunar. Telefonlarınızda ekran değişimleri her zaman sizlerin gözü önünde yapılır. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, uygulama ve oyun gibi veriler hiçbir şekilde silinmez.

Firmamız sizlere her zaman garanti kapsamında ekran değişimi hizmetleri sunar. Bu nedenle sizler de Amasya garantili ekran değişimi hizmetlerimiz sayesinde en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrası ekranlarınızda yaşadığınız benzer sorunlar için de tekrar firmamıza gelebilir ve sizlere sunduğumuz ücretsiz destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Amasya

Teknik servisimiz aynı zamanda Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde de sizlere yardımcı olur. Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile gerçekleştirilir. Bunun ardından ekran parlaklığı, dokunmatik hassasiyeti ve dokunmatik hızı da eski performansına geri döner.

Diğer yandan servimizde ekran değişimleri oldukça hızlı bir şekilde yapılır. Yaklaşık olarak 60 dakika gibi kısa bir sürede telefonlarınızda meydana gelen sorunlardan kurtulabilir ve sorunsuz bir şekilde telefonlarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak servis yoğunluğuna bağlı olarak ekran değişimi sürelerinde bazen değişiklikler meydana geldiğini de söylemek doğru olur.

Huawei Ekran Değişimi Amasya

Huawei akıllı telefonlarda garanti kapsamında hizmet veren firmamız, aynı zamanda hızlı ve kaliteli çözümler sunar. Sizler de garantili ekran değişimi Amasya hizmetlerimiz kapsamında 6 ay süre ile parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece ekran değişiminde bizi tercih etmek ve ardından sizler için sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri daha yakından görmektir.

Firmamız siz müşterileri için ekran değişimlerinde ön cam yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile işlem yapar. Huawei telefonlarınızın ekranlarında bulunan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Bu şekilde ilerleyen zamanlarda telefon ekranlarında sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez ve herhangi bir sorun yaşamadan telefonlarınızı rahatça kullanırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir