Ağrı Ekran Değişimi

Ağrı ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları kısa süre içerisinde giderebilir ve uzman ekibimiz ile kalıcı çözümler elde edebilirsiniz. Ekran değişimlerinde son teknoloji ekipmanlar kullanan servisimiz, aynı zamanda sizlere orijinale en yakın ekranlar ile hizmet verir. Böylece telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı eski performansına geri kavuşur. Teknik servisimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Her zaman model ve marka ile uyumlu olan orijinale en yakın ekranlar ile değişim hizmeti verilir.
  • Ayrıca firmamız en az 6 ay garanti kapsamında hizmet sunar.
  • Değişim sırasında tüm işlemler özel kameralar ile kayıt altına alınır.

Ağrı ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda meydana gelen kırılma, çatlama, çizilme ya da dokunmatik panel arızalarında hızlı ve kaliteli çözümler bulabilirsiniz. Servisimiz kendi bünyesinde ekran değişimi yaptığı gibi kargo hizmetleriyle de ekran değişimi yapar. Servisimize gönderdiğiniz telefonlarınız aynı gün ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile sizlere gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri de çift taraflı olmak kaydı ile firmamıza aittir. Diğer yandan garantili ekran değişimi Ağrı hizmetlerimiz sayesinde en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yaptırmanız mümkündür. Garantili ekran değişiminin yanı sıra servisimizde yapılan değişimlerin ardından bilgileriniz asla silinmez. Değişim sonrasında yeni ekran üzerinde yapılan testlerin ardından telefonlarınız teslim edilir.

iPhone Ekran Değişimi Ağrı

iPhone telefonlarda ekran değişimi hizmetleri sunan servisimiz, sektörün önde gelen firmaları arasında yer alır. Oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile ekran değişimleri yapar. Bunun yanında ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar kullanır. Bu sayede değişim sonrasında telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı ve hassasiyeti eski haline geri döner.

Garantili ekran değişimi hizmetleri ile öne çıkan firmamızda sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği arızaları için güvence altında bir hizmet alabilirsiniz. Çünkü Ağrı garantili ekran değişimi hizmetlerimiz siz müşterileri için en az 6 ay parça ve işçilik garantili ekran değişimi imkanı sunar.

Samsung Ekran Değişimi Ağrı

Samsung telefonların ekran değişimlerinde de hızlı ve güvenilir çözümler ile ön plana çıkan servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri sırasında konusunda uzman ve deneyimli teknisyenler göre alır.

Teknik servisimiz siz müşterilerine garantili ekran değişimi Ağrı ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler sunar. Ayrıca değişim sonrasında kullanıcı kaynaklı olmayan hatalar dışında tekrar servisimize gelerek ücretsiz destek almanı mümkün olur. Garantili hizmetlerinin yanı sıra firmamız, ekran değişimlerinde en uygun fiyat aralıkları ile hizmet verir. Bütçe dostu bir anlayış ile ekran değişimleri yapan telefon servisimiz, sektör genelindeki en ucuz ekran değişimi sunan firmalardan biridir.

Xiaomi Ekran Değişimi Ağrı

Xiaomi akıllı telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve profesyonel çözümler ortaya koyan firmamız, sadece 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ekran değişimi yapar. Değişimin ardından telefon ekranlarınız çeşitli testler ile kontrol edilir ve daha sonra sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Bunların yanı sıra ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz. Eğer sizler de telefonlarınızdaki fotoğraf, video, uygulama, rehber ve oyun gibi bilgilerin silinmesini ya da zarar görmesini istemiyorsanız, ekran değişimi konusunda her zaman için bizi tercih edebilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Ağrı

Huawei telefonların ekran değişimleri için de sizlere kaliteli çözümler sunan firmamız, her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim hizmetleri sunar. Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti de tamamen ilk gün ki performansına geri kavuşur.

Ayrıca servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez. Firmamız siz müşterileri için ön cam değil, panelli ekran değişimleri ile sizlere yardımcı olur. Böylece telefonlarınızda iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi parçalar tümüyle değiştirilir ve sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlarla karşı karşıya kalmanız önlenmiş olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir