Bolu Ekran Değişimi

Bolu ekran değişimi hizmetleri ile sizlere alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile yardımcı olan firmamız, tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar kullanır. Bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile sizlere yardımcı olur. Servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Genel olarak bakıldığında servisimiz bünyesinde yapılan ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ayrıca değişimler en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Bolu ekran değişimi aynı zamanda siz müşterileri için kargo ile ekran değişimi hizmetleri sunar. Telefonlarınızı kargo ile servisimize ulaştırabilir ve aynı gün ekran değişimi yapılan telefonlarınızı en geç 3 iş günü içerisinde kargo ile teslim alabilirsiniz. Kargo ücretleri servisimiz tarafından karşılanır ve bu konuda sizlere ek bir maliyet çıkarılmaz. Garantili hizmetler ile sizlere güvenceli bir ekran değişimi hizmeti sunan firmamız, Bolu garantili ekran değişimi hizmetleri kapsamında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında değişim yapar. Eğer sizler de ekran değişimi için güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız, servisimize gelebilir ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri daha yakından görebilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Bolu

iPhone ekran değişimi hizmetlerinde sizlere garanti kapsamında çözümler sunan firmamız, her zaman hızlı ve güvenilir hizmetler almanızı sağlar. Sizler de Bolu garantili ekran değişimi hizmetlerimiz kapsamında ekran değişimlerinizi en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile yaptırabilirsiniz. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için bize gelebilir ve ücretsiz destek hizmetimiz ile ekran sorunlarınızı çözebilirsiniz.

iPhone ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olan firmamız, ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ekran değişimi yapar. Ekran değişiminin hemen ardından ise telefon ekranlarınızda gerekli kontrolleri yapar ve sizlerden de onay aldıktan sonra telefonlarınızı teslim eder.

Samsung Ekran Değişimi Bolu

Samsung akıllı telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Samsung orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler eski performansına kavuşur.

Diğer yandan servisimizde Samsung telefonların ekran değişimi sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Çünkü servisimizde yer alan uzman ekibimiz yalnızca telefonlarınızın görüntü birimi üzerinde işlemler gerçekleştirir. Bu sayede telefonlarınızdaki veriler asla silinmez ya da kaybolmaz.

Xiaomi Ekran Değişimi Bolu

Xiaomi ekran değişimi için sizler de hem kaliteli hem de uygun çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere konusunda uzman ekibimiz ile yardımcı olalım. Sektör genelindeki en uygun fiyatlı ekran değişimlerini yapan firmamız, değişim hizmetlerinde hiçbir zaman için kaliteden ödün vermez. Bu şekilde ise sizlere hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler sunar.

Bunların yanı sıra servisimizde Xiaomi ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ayrıca ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri sunar. Panelli ekran değişimleri ile telefon ekranlarınızda bulunan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Bu sayede ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta oluşma ihtimali en düşük seviyeye iner.

Huawei Ekran Değişimi Bolu

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile kaliteli bir ekran değişiminin en doğru adresi olan firmamız, sizlere her zaman güvence altında hizmetler sunar. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları garantili ekran değişimi Bolu ile kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Çünkü servisimizde ekran değişimleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile yapılır.

Huawei ekran değişimleri servisimiz bünyesinde her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Bunun yanında orijinale en yakın Huawei ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı ve dokunmatik hassasiyeti gibi özellikler tamamen eski performansına geri döner.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.