Diyarbakır Ekran Değişimi

Diyarbakır ekran değişimi hizmetleri ile sizlere alanında uzman ve deneyimli kadrosu eşliğinde yardımcı olan telefon servisimiz, tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar kullanır. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler eski performansına geri döner. Servisimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak hizmet verilir.
  • Bunun yanında ekran değişimlerinde parça ve işçilik garantisi sunulur.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez.
  • Ayrıca steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında çalışılır.
  • Değişim esnasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Diyarbakır ekran değişimi siz müşterileri için aynı zamanda kargo ile  ekran değişimi hizmetleri sunar. Telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve kısa süre içerisinde yapılan ekran değişimi sonrasında telefonlarınızı yine kargo ile teslim alabilirsiniz. Servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri firmamıza aittir. Bunun yanında teknik servisimizde yapılan tüm ekran değişimleri garanti kapsamındadır. Sizler de telefon ekranlarınızda oluşan sorunlar için Diyarbakır garantili ekran değişimi ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Diyarbakır

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile sizlere yardımcı olur. Teknik servisimiz bünyesinde ekran değişimleri orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılır. Bunun ardından ise telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı şeklindeki tüm özellikler eski performansına geri döner.

Bunların yanı sıra teknik servisimizde iPhone ekran değişimleri garanti kapsamında sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda ortaya çıkan sorunları Diyarbakır garantili ekran değişimi sayesinde çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimlerinizi yaptırabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Diyarbakır

Samsung telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli işçiliği ile öne çıkan servisimiz, orijinale en yakın Samsung ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Ayrıca servisimizde ekran değişimleri her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Ekran değişimi sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Diğer yandan ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Ayrıca ekran değişimi yapılmasının ardından telefon ekranlarınızda çeşitli testler yapılır ve bunun ardından herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Telefonlarınız teslim edilmeden önce mutlaka sizler de ekranlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Diyarbakır

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, ekran değişimlerinde garantili olarak çalışır. Sizler de garantili ekran değişimi Diyarbakır ile telefon ekranlarınızda ortaya çıkan sorunları kısa sürede giderebilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler ile istenen sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Ekran değişimleri servisimizde oldukça hızlı ve pratik bir şekilde yapılır. Xiaomi telefonlarınızın ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika kadar sürer. Bunun ardından ise ekranlarınızda gerekli kontroller yapılır ve sizlerden de onay alındıktan sonra teslimat yapılır. Ayrıca ekran değişimleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Huawei Ekran Değişimi Diyarbakır

Huawei ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, aynı zamanda uygun fiyat aralıkları ile değişim yapar. Sizler de kaliteli bir işçiliğin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile değişim yapabilirsiniz. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Huawei ekranlar kullanılarak yapılır. Bu sayede telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından hiçbir düşüş yaşamaz.

Diğer yandan servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Panelli ekran değişimleri sayesinde telefon ekranlarınızda iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri ile daha sonradan ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.