Erzurum Ekran Değişimi

Erzurum ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve telefon ekranlarınızda meydana gelen kırılma, çatlama, çizilme ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm sorunlara hızlı çözümler getirin. Teknik servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında ve bunun yanında orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir. Genel olarak bakıldığında servisimizde ekran değişimleri;

  • Parça ve işçilik garantisi kapsamında yapılır.
  • Daima orijinale en yakın ekranlar kullanılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez.
  • Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Erzurum ekran değişimi hizmetleri siz müşterileri için aynı zamanda kargo ile ekran değişimi sunar. Sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılan telefonlarınızı yine kargo ile teslim alabilirsiniz. Bunun yanında kargo ile ekran değişimlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir. Diğer yandan servisimizde her zaman garanti kapsamında hizmetler sunulur. Sizler de telefon ekranlarınızda ortaya çıkan sorunlar için Erzurum garantili ekran değişimi ile hızlı ve güvenilir çözümler elde edebilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Erzurum

iPhone ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere konusunda uzman ve deneyimli çalışanlarımız ile profesyonel çözümler sunalım. Servisimizde iPhone ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ayrıca teknik servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bunun ardından ise gerekli kontroller yapılarak sizlerden de onay alındıktan sonra telefonlarınız teslim edilir.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan teknik servisimiz, siz müşterileri için her zaman hızlı ve güvenilir çözümler ile çalışmalar yapar. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları Erzurum garantili ekran değişimi hizmetleri kapsamında çözüme ulaştırabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekranlarınızı değiştirebilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Erzurum

Samsung akıllı telefonların ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için alanında uzman bir ekip ile çalışan firmamız, her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Bu sayede telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi önemli olan özellikler ilk gün ki performansına geri döner.

Teknik servisimizde ekran değişimleri ardından bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapar. Bu sayede telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Ayrıca ekran değişimi sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Xiaomi Ekran Değişimi Erzurum

Xiaomi telefonların ekran değişimleri için konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile sizlere hizmet veren telefon servisimiz, tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında servisimizde ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Bu şekilde cep telefonlarınız için en uygun ortam oluşturulur.

Telefon servisimizde aynı zamanda tüm ekran değişimleri için garanti kapsamında hizmetler verilir. Bu yüzden sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız problemlere garantili ekran değişimi Erzurum ile hızlı ve kaliteli çözümler bulabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında telefon ekranlarınızı değiştirebilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Erzurum

Huawei ekran değişimi hizmetlerinde sizlere her zaman en uygun fiyatlar ile yardımcı olur. Sizler de teknik servisimiz ile hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ekran değişimleri yaptırabilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır ve bunun yanında ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odaları kullanılır.

Diğer yandan servisimizde ekran değişimi tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Bunun yanında ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Panelli ekran değişimleri sonrasında telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik ekran sorunları hiçbir zaman için meydana gelmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir