Hakkari Ekran Değişimi

 

Hakkari ekran değişimi hizmetleri sayesinde telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği arızalarına hızlı ve kaliteli çözümler bulabilirsiniz. Servisimizde ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimleri için sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odaları kullanılır. Teknik servisimiz bünyesinde ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Bunun yanında ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz silinmez.
  • Ayrıca ekran değişimleri parça ve işçilik garantili olarak gerçekleştirilir.
  • Değişim hizmetleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Hakkari ekran değişimi siz müşterileri için aynı zamanda kargo ile değişim imkanı sunar. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunlar karşısında telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve en kısa süre içerisinde değişimi yapılan telefonlarınızı kargo ile teslim alabilirsiniz. Bunun yanında kargo ile gerçekleştirilen ekran değişimlerinde kargo ücretleri firmamıza aittir. Diğer yandan servisimizde ekran değişimleri için garantili hizmetler sunulur. Bu nedenle sizler de Hakkari garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları giderebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında etkili ve kalıcı çözümler elde edebilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Hakkari

iPhone ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yardımcı olalım. Orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapılan telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler ilk gün ki performansına geri döner. Ayrıca değişim sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler öne çıkaran firmamız, aynı zamanda 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ekran değişimleri yapar. Bu sürenin ardından ise gerekli kontrolleri yapar ve telefonlarınızı sizlere teslim edilir. Ayrıca teslimat öncesinde mutlaka sizlere de ekranlarınızı kontrol etmeniz adına izin verilir.

Samsung Ekran Değişimi Hakkari

Samsung akıllı telefon modellerinde garantili hizmetler ile sizlere yardımcı olan firmamız sayesinde her zaman için kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm problemleri Hakkari garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Teknik servisimizde Sasmung telefonların ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bunun yanında steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ve tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Hakkari

Xiaomi ekran değişimi için sizler de daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere alanında uzman ve deneyimli çalışanlarımız ile yardımcı olalım. Servisimizde tüm ekran değişimleri için orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılır. Bunun yanında ekran değişimleri sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Ayrıca ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır ve bu şekilde telefon ekranlarınızda beyaz nokta ya da sarı leke gibi problemler meydana gelmez. Ekran değişimi sonrasında ise yeni ekranlarda çeşitli testler yapılır ve herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Huawei Ekran Değişimi Hakkari

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile sizler de alanında uzman bir ekip ile garantili hizmetler alabilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Huawei ekranlar ile yapılır ve bunun yanında değişimler garantili olarak sizlere sunulur. Bu nedenle sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları garantili ekran değişimi Hakkari ile ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Bunların yanı sıra teknik servisimizde Huawei telefonların ekran değişimleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile yapılır. Sizler de ekran değişimlerinde kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyatlar arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilir ve sizlere yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir